לגור בשמורת טבע: אלקטרה מגורים וצמח המרמן יבנו 745 יח"ד בחוף אכזיב

חברות אלקטרה מגורים וצמח המרמן יקימו פרויקט ענק הכולל בשלב הראשון כ-745 יח"ד. מדובר בעסקת קומבינציה, שבמסגרתה בעלי הקרקע יהיו זכאים לקבל 21% מתקבולי מכירת דירות המגורים. צפי ההכנסות לחברות עומד על כ-800 מיליון שקל. זו הפעם הראשונה שיוצאת לדרך שכונת מגורים על הים באכזיב. הפרויקט של אלקטרה מגורים וצמח המרמן ייבנה בצמוד לרצועת החוף המרהיבה של אכזיב, כאשר התב"ע מאפשרת לבנות דירות בבנייה רוויה בחלק הצפון מערבי של נהריה.

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה מגורים, ציין כי "ניגשנו לפרויקט אכזיב עם צמח המרמן מתוך אמונה גדולה במקום הנדיר הזה, אשר בזכות מפרצי הים הכחולים, נקרות הסלע, הצמחים המיוחדים הפך לשמורת טבע מוכרת בכל העולם. לראשונה בישראל מוקמת שכונה על רצועת חוף בתלותית הנושקת לים התיכון. השכונה תיבנה על קו החוף של אכזיב בסטנדרט גבוה וברמת מחירם נגישים ביחס לייחוד שלהן. זהו הפרויקט הראשון אותו מקימה אלקטרה מגורים מחוץ לאזור המרכז, אך אינו האחרון. בכוונת אלקטרה להעמיק את פעילותה בתחום המגורים בשנים הקרובות בכל חלקי הארץ".

מנכ"ל צמח המרמן חיים פייגלין הוסיף כי "אנחנו משיקים יחד עם אלקטרה מגורים את הפרויקט הצפוני האטרקטיבי ביותר בישראל כיום, ובצמוד לאחת מרצועות החוף המדהימות ביותר. העיר נהריה צפויה לגדול בשנים האחרונות בכ-4,000 יח"ד, כאשר הפרויקט באכזיב יהיה המהותי ביותר בתכניות. מדובר באחד הפרויקטים המיוחדים שייבנו בשנים הקרובות בישראל, ובוודאי בצפון הארץ".

השכונה החדשה שבונות אלקטרה מגורים וצמח המרמן תשתרע על פני כ-65 דונם. הפרויקט ייבנה כשכונה סגורה שתכלול 18 בניינים בגובה של בין 6-9 קומות כאשר על פי התכנון, כל דירה תשקיף אל הים התיכון. כמו כן, הטיילת של העיר נהריה תיסלל עד לפארק אכזיב (קלאב מד המיתולוגי) ולמעשה תעבור בסמוך לשכונה עצמה, כאשר השטח שבין הקו הראשון של הבתים לחוף הים (כ-150 מטר) הוכרז כגן לאומי ויישאר כפי שהוא.

האדריכל שנבחר לפרויקט הוא רני זיס, אדריכל ומתכנן ערים עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בתכנון בתי מלון ופרויקטי דיור יוקרתיים. זיס היה אחראי בין היתר על חידושו של מלון הפלאזה הידוע בניו יורק, שזכה לפרסום בעולם כולו. כמו כן הוא תכנן את מלון קוונטין בברלין ומלון Wroclaw Scheme בפולין. בארץ זיס תכנן את פרויקט הרברט סמואל 10 של עופר השקעות, מגדל G בתל אביב, מלון ריץ קרלטון במרינה בהרצליה, מלון הרודס בתל אביב, מגדל ריץ ברחוב רוטשילד בת"א ופרויקטים רבים נוספים.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות
2 תגובות
התמונה של אנונימי
דני
מקום שהוא שמורת טבע מוכר בעולם שאתם תמורת בצע כסף ובשיתוף ראש עיריית נהרייה המושחת ,ג'קי ....לקחתם חזקה לשנות בניגוד לחוק בקו מים של 200 מטר מהים !! מדובר בגזר דין מוות לכל חופי אכזיב שאתם הורסים שוב..תמורת בצע כסף ועגל הזהב !!
התמונה של אנונימי
תום פישר
מוכרים לכם חתול בשק. היכנסו וגלו: www.achziv.org
על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר