לישראל תפקיד משמעותי בהתפתחות העתידית של אוטודסק

"לישראל תפקיד משמעותי בהתפתחות העתידית של אוטודסק"... כך אמר היום סטיב בלום, סגן נשיא בכיר באוטודסק העולמית בכנס השנתי של אומניטק ואוטודסק שנערך היום, בהתייחסו למרכז הפיתוח הישראלי של החברה.

כניסה לידיעה הקודמת

דובר מרכזי נוסף בכנס היה מעצב העל רון ארד, שסיפר כי הציג את קונספט העיצוב למחשב הטאבלט ל-LG כבר ב-2002 - והם ויתרו.

סטיב בלום, סגן נשיא בכיר באוטודסק העולמית, התארח היום בכנס השנתי של אומניטק ואוטודסק, המיוצגת בישראל על ידי אומניטק. בלום הדגיש את חשיבות מרכז הפיתוח של החברה הפועל בישראל ואת הכוונה להמשיך ולהרחיבו.

לדברי בלום, "החזון של אוטודסק הוא לסייע לעצב ולבנות עולם טוב יותר, בין אם במוצרים תעשייתיים, הנדסה ואדריכלות ואף מדיה ובידור, לא רק לבעלי מקצוע, אלא גם לציבור הרחב, ואנו רוצים לספק את הכלים הטובים ביותר. על כן, אנחנו צריכים להתאים את עצמנו למגמות המתרחשות כיום, ובעיקרן המעבר לענן, למובייל ולרשתות החברתיות. ואכן, אוטודסק מספקת כיום שירותים מבוססי ענן המאפשרים אחסון ושיתוף,לצד תכונות חברתיות להתייעצות ושיתוף פעולה ואפליקציות ייעודיות למובייל. מרכז הפיתוח הישראלי מסייע לנו בלא מעט מן האתגרים הללו".

בלום הוסיף כי "יש לנו מספר מרכזי פיתוח בעולם, גם כאן בישראל - והוא מאוד חשוב לנו. הוא מספק המון היבטים חדשניים בכל הנוגע לענן ולמובייל. דוגמה בולטת היא אפליקציית ה-Home Styler המאפשרת לכל אחד לצלם חדר ולבצע בו הדמיות עיצוביות, שפותחה ממש כאן בישראל. אנו בהחלט מתכננים להמשיך ולצמוח, בעיקר על ידי רכישה של חברות. לישראל תפקיד משמעותי בהתפתחות העתידית של אוטודסק", אמר בלום.

לצד זאת ציין בלום את פעילות ה-Clean Tech שמובילה החברה, בארץ ובעולם: "יש לנו עשרות שותפים בישראל העוסקים בקידום פתרונות ירוקים ברי קיימא בתחומי האנרגיה והתעשיה. אלו חברות שמנסות לשפר את העולם ואנו רוצים לסייע להן. לכן, אנו מספקים להן את המוצרים שלנו ללא עלות, על מנת שיוכלו להמשיך ולעבוד.

אודי וינטארוב, מנכ"ל אומניטק, אמר כי "אוטודסק השקיעה עשרות מיליוני דולרים ברכישות בישראל בשנים האחרונות", וציין את העבודה המשותפת הפורה של אומניטק ואוטודסק בישראל.

מעצב העל רון ארד, מבכירי המעצבים בעולם, זוכה מדליית לונדון לעיצוב וחבר כבוד באגודה המלכותית לאומנויות בבריטניה, היה הדובר המרכזי בכנס. בין דבריו הציג ארד את הקונספט למחשב הטאבלט שהוצא ל-LG כבר ב-2002. "הם וויתרו על הרעיון, והיום הם מבינים את הטעות", אמר.

הכנס, שנערך זו הפעם הרביעית על ידי חברת אומניטק, נציגתה של אוטודסק בישראל, כלל שלושה מסלולי תוכן מקצועיים (אדריכלות ובנייה; מכאניקה ועיצוב תעשייתי; תשתיות ומיפוי) ובמסגרתו השתתפו למעלה מ-1,500 מהנדסי מכונות, אדריכלים, מעצבים, מהנדסים אזרחיים ונציגי חברות סטארט אפ, העושים שימוש יום יומי בכלי התכנון ופתרונות התוכנה שמפתחת אוטודסק לתחומי העיצוב, ההנדסה והבידור.

בתמונה: אילן ישראל - מנהל אגף אוטודסק בחברת אומניטק, נציגת אוטודסק בישראל, סטיב בלום - סגן נשיא בכיר באוטודסק העולמית, אודי וינטראוב - מנכ"ל חברת אומניטק, נציגת אוטודסק בישראל.

אודות אוטודסק
Autodesk היא חברת תוכנה 3D מובילה בתחומי העיצוב, הנדסה ובידור אשר מספקת כלי תכנון ללקוחות מכלל תחומי ההנדסה, הייצור, אדריכלות, בניין, תשתיות, המדיה והבידור אשר כוללים את 17 זוכי פרס האוסקר האחרונים לאפקטים חזותיים. השימוש בתוכנת Autodesk מאפשר למשתמשים לעצב,לדמיין ולדמות את הרעיונות לפני שהם נבנו או יוצרו. החל מאפקטים חזותיים שוברי קופות, מבנים חוסכי אנרגיה ועד למכוניות חשמליות ולסוללות אשר מניעות אותם. השימוש בתוכנות Autodesk 3D נמצא בשימוש בכל מקום בו מסתכלים.

באמצעות האפליקציות של חברת Autodesk לאייפון, אייפד, ואנדרואיד מתאפשרת גישה לטכנולוגית עיצוב מתקדמות למעצבים מקצועיים, מעצבים חובבים, בעלי הבתים עצמם , סטודנטים ויוצרים מזדמנים. מאז השיקה Autodesk את תוכנת הדגל לעיצוב ותכנון AutoCAD ב-1982, ממשיכה חברת Autodesk לפתח את הפורטפוליו הרחב ביותר של תוכנות 3D לשווקים הגלובליים.

אומניטק היא נציגת אוטודסק בישראל. אגף אוטודסק באומניטק עוסק בפיתוח, התקנות, הדרכות, הטמעות וליווי פרויקטים למגוון מגזרי תעשיה, בהם: אדריכלות ובניה, מכאניקה, הנדסה אזרחית, מיפוי ומדידות, מדיה ובידור.
לאתר אוטודסק: www.autodesk.com

 

אודות אומניטק
אומניטק, מקבוצת מלם-תים, נמנית עם החברות הותיקות והמובילות בשוק המחשוב והטכנולוגיה בישראל.החברה, אשר הוקמה בשנת 1979 מספקת פתרונות מחשוב, תוכנה וניהול IT כוללים לשוק ה-SMB והשוק הארגוני ומציעה מענה לכל קשת הדרישות הטכנולוגיות. 

כמו כן, מספקת אומניטק שרותי אירוח (ASP) בחוות השרתים שלה והינה ספק ISP מורשה מטעם משרד התקשורת של שרותי אינטרנט מתקדמים ללקוחותיה, הכוללים חבילות אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירוול ועוד. לחברה קשרים עסקיים עם חברות גלובליות מובילות כמו יבמ, דל, לנובו, ויוסוניק, מיקרוסופט, סיטריקס, EMC ואחרות. בנוסף, אומניטק מייצגת בישראל את חברת אוטודסק ( Autodesk), ומשמשת נציגה בלעדית של .Viewsonic לאתר אומניטק: www.omnitech.co.il

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר