למעלה ממחצית מהדירות בשלב א' בפרויקט אונו פריים - כבר נמכרו

הדירות בפרויקט אונו פריים נחטפות: חברת מצלאוי מדווחת, כי שנה וחצי לפני אכלוס שלב א' בפרויקט אונו פריים, נותרו לשיווק בשלב א' כ- 54 דירות בלבד מתוך 128 מתוכם 4 דירות גן, 3 פנטהאוזים ומיני פנטהאוז.

עוד מסרה החברה, כי הביקוש לדירות בנות 3 חדרים גדול מאוד ונותרו בשלב זה דירות 3 חדרים בקומות גבוהות בלבד -  החל מקומה 9 ומעלה.

מאז הונחה אבן הפינה בפרויקט, עבודות הבנייה נמצאות בעיצומן. לאחרונה התקבל היתר בנייה לבניית הבניין השני מתוך 5 הבניינים שיוקמו ובקרוב תושלם בניית החניון התת קרקעי אשר ישרת את דייריו. כמו כן בניית הלובי בבניין הראשון הושלמה וכעת בונה החברה את הקומה הראשונה בבניין.

חברת מצלאוי מוסרת, כי בניית פרויקט אונו PRIME מתבצעת ב- 2 שלבים – בשלב ראשון ייבנו כ- 128 יחידות דיור ב- 2 מגדלים חדשים בני 14 קומות, כשכל אחד מהם כולל כ- 64 יחידות דיור.

אכלוס הבניין הראשון בשלב א' צפוי בנובמבר 2016. אכלוס הבניין השני צפוי באפריל 2017.

במקביל לבניית שלב א' בפרויקט צפויה להתחיל בנייתו של השלב השני אז ייבנו כ- 200 יחידות דיור נוספות ב- 3 מגדלים בני 17 קומות.

מחיר דירת 3 חדרים החל מ- 1.720 מיליון שקל, מחיר דירת 4 חדרים החל מ- 1.85 מיליון שקל ומחיר דירת 5 חדרים החל מ- 2.15 מיליון שקל.

שמו של הפרויקט נגזר ממיקומו המרכזי הסמוך לקניון ולמרכז קריית אונו הממוקם על ציר לוי אשכול בעיר, בקטע בין כיכר הרוגי מלכות בבל ועד לקניון קריית אונו.           

בסך הכל עתידות להיבנות במתחם כ- 320 יחידות דיור בנות 3, 4, 4.5, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מחירי הדירות משתנים בהתאם למיקום הדירה וגודלה.             

הפרויקט כולל חניון תת קרקעי המכיל כ- 560 מקומות חניה וסביבו שטחים ירוקים, אשר יוסיפו לשדרוגו של המתחם הוותיק.

סמי מצלאוי מנכ"ל חברת מצלאוי ובעלי החברה ציין, כי "קריית אונו הפכה למבוקשת מאוד ומושכת אליה קהלים מגבעתיים, רמת גן וקריית אונו עצמה. כמו שצפינו, גם בפרויקט זה וכפי שהיה גם בפרויקטים הקודמים, הגיע לפרויקט קהל רוכשים איכותי המבקש לעצמו דירה באזור איכותי עם חווית מגורים משודרגת".

לאחרונה הבנקים הביעו את אמונם בחברה, אשר באה לידי ביטוי בסגירת ליווי פיננסי לבניין אלון – הבניין האחרון בפרויקט המוצלח, פרויקט אונו הירוקה. קבלת הליווי תאפשר לשחרר את ההון העצמי של החברה המושקע בפרויקט. החברה מעריכה, כי תסיים את בניית הבניין ותמסור את הדירות עד סוף השנה הנוכחית.

בנוסף התקבל היתר בנייה נוסף לקומות הגבוהות במגדל עלית שמשמעותו שחרור עודף הון עצמי משמעותי ושיפור הנזילות של החברה באופן מיידי.

בימים אלו הסתיים בהצלחה המבצע הארצי בו יצאה חברת מצלאוי בכל הפרויקטים אותם היא מקימה ברחבי הארץ במסגרתו העניקה החברה מימון בסך של 1,000,000 שקל ללא ריבית והצמדה. 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר