לצד החרגת ענף הבנייה, ענפי הייצור בענף הוגדרו אף הם כחיוניים

22.3

הממשלה אישרה את בקשת שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון, שלפיה ענפי הייצור בתחום הבינוי והתשתיות הוגדרו כמפעלים חיוניים ונכללו בתקנות לשעת חירום.

 

בהחרגה יכללו בין היתר כלל עבודות הבנייה והפיתוח של שכונות מגורים ותשתיות כבישים, אנרגיה, מים וביוב, מחצבות ומפעלי בטון, ייצור של חומרי גמר ומוצרי גמר לבנייה, שירותי ניהול ופיקוח על הבנייה, שירותי מדידה ומכוני בקרה, מעבדות מאושרות, מפעלים ויבואנים בתחום הבנייה והתשתיות ומפעלים תומכים נוספים.

 

במסגרת החרגת ענף הבנייה סוכם על מפעלי הייצור שיוחרגו, ביניהם מפעלי בטון כדוגמת רדימיקס, מפעלי לייצור אבקות ודבקים לבנייה כגון תרמוקיר ואורבונד, מחצבות כרייה וחציבה של שפיר והנסון וענפי ייצור שימנעו פגיעה בהמשך תנופת הבנייה.

 

שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון: "בשבועות האחרונים אנחנו מרכזים מאמץ כדי שענף הבנייה יוגדר כמפעל חיוני וימשיך לעבוד במתכונת מלאה. כך פעלנו בהיבטי כוח האדם וכך אנו פועלים בנושא מפעלי הייצור לענף הבנייה ועבודות הפיתוח של שכונות ותשתיות. אנחנו מקיימים שיח מתמיד עם התאחדות הקבלנים וממשיכים לעבוד במלוא המרץ לצלוח את האתגרים שעומדים לפתחנו על מנת לוודא שהענף לא ייפגע ולוחות הזמנים למסירת הדירות לרוכשים לא יתארכו". 

 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר