מנרב פרויקטים תקים פרויקט מגורים של 90 דירות בביתר עילית

חברת מנרב פרויקטים זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת פרויקט של 90 דירות בביתר עילית. מנרב תשלם בתמורה לקרקע סכום של 13.5 מיליון שקל, המהווה מחיר של 150 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור, לא כולל הוצאות הפיתוח, שעומדות על כ- 189 אלף שקל ליחידת דיור. היקף המכירות הצפוי בפרויקט מוערך בכ- 115 מיליון שקל, כולל מע"מ.

המגרש בשטח של כ-11 דונם, ממוקם בשכונה ג' בביתר עילית. הפרויקט יכלול דירות 5 חדרים, ודירות גן – גג, שימכרו במחירים של כ- 1.6 מיליון שקל.

סמנכ"ל השיווק של מנרב פרויקטים אבי ביתן: "החברה נגשה למכרז לרכישת הקרקע כחלק מאסטרטגיה להרחבת הפעילות מחוץ לאזורי הביקוש במרכז הארץ. המכרז של רשות מקרקעי ישראל יצר הזדמנות אמיתית עבור רוכשי דירות חדשות ומשפרי דיור מקרב האוכלוסייה הדתית- תורנית, שמחשיבה את ביתר עילית כאחד המקומות האטרקטיביים למגורים".

מנרבנוסדה בשנת 1969 על ידי אברהם קוזניצקי, המכהן כיו"ר החברה. עיקר פעילותה של החברה הינה בענף הנדל"ן על תחומיו השונים: ייזום לבנייה ומכירה בארץ ובחו"ל; ביצוע עבודות קבלניות עבור גופים מוסדיים וציבוריים; השכרה וניהול נכסים מניבים בשיטת B.O.Tעבור המגזר הציבורי. בנוסף, עוסקת החברה בבניית למעלה מ- 1,500 יחידות דיור ברחבי הארץ. הכנסות החברה, הנסחרת בבורסה בתל אביב, הסתכמו בשנת 2014 בכ- 895 מיליון שקל וההון העצמי של החברה, שגדל בכ- 12% מהשנה הקודמת, הסתכם בלמעלה מחצי מיליארד שקל.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר