מת"י משיק סימולטור חדש המדמה המדמה הגשת פרויקט לאישור "מבנה ירוק"

מכון התקנים הישראלי משיק סימולטור חדש המדמה הגשת פרויקט לאישור "מבנה ירוק".

• פרויקט חדשני בו ניתן לראות און ליין את סטטוס הבקשה
• חוסך זמן וניירת, מקל על חישובים המוזכרים בסעיפי התקן

מכון התקנים הישראלי משיק בימים אלו סימולטור חדשני המדמה עבור מלווי בניה ירוקה, יזמים וקבלנים את תהליך הגשת הטפסים לפרויקט, עבורו הם מעוניינים לקבל אישור למבנה ירוק על פי ת"י 5281.

מגיש ההצעה למבנה ירוק יוכל להיכנס לאתר מכון התקנים, ובאמצעות סיסמה שיקבל מראש, הוא ימלא את הטפסים הרלוונטיים עבורו, יצרף מסמכים ויחשב בעצמו אם הפרויקט מגיע לסף הניקוד הדרוש לעמידה בת"י 5281.

לאחר מכן, בלחיצת כפתור, החומר יגיע לנציג המכון שיבדוק את כל הסעיפים ויעיר את ההערות הדרושות. מגיש ההצעה יקבל חזרה רק את הסעיפים הרלוונטיים הדרושים תיקון.

מערכת חכמה זו מציעה גם אפשרות לתת הרשאה ליועצים שונים, מלבד מלווה בניה ירוקה של הפרויקט, על מנת לקבל חוות דעת מקצועית לסעיפים שונים דוגמת אינסטלציה.

דני גולדשטין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "הסימולטור החדש, המדמה הסמכה לבניה ירוקה, מספק את המידע און ליין למגיש ההצעה. כבר בשלב הראשוני של מילוי הטפסים ניתן לראות האם יש לפרויקט פוטנציאל לצבור את הנקודות הנדרשות לקבלת התו הירוק. בכל רגע נתון ניתן לראות את סטטוס הפרויקט ובאילו סעיפים הוא עבר או נכשל".

"הסימולטור החדש חוסך ניירת וזמן ומקל על חישובים המוזכרים בסעיפי התקן השונים. סימולטור זה מצטרף לשורה ארוכה של מיזמים נוספים שמציע מכון התקנים ללקוחותיו על מנת לייעל ולשפר את השירות" הוסיף גולדשטין.
 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר