עסקים עם הפנים לקהילה: מוקם מועדון ה-MBA באריאל


11.1.2012

עסקים עם הפנים לקהילה: מוקם מועדון ה-MBA באריאל

המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון יחנוך מחר את מועדון ה-MBA. מועדונים כמו זה אמנם כבר קיימים במספר מוסדות מובילים בעולם (וגם בארץ), אך מדובר במעודון שבכל זאת שונה ובולט על האחרים.

מעבר להיות המועדון פלטפורמה עסקית ומקצועית בעבור כל אנשי התוכנית- בוגרים, סטודנטים ומרצים כאחד, המועדון חרט על דגלו את נושא המעורבות וההשפעה. כל חברי המועדון הם אנשים בעלי מודעות חברתית וסביבתית גבוהה, ורצון לא רק להתקדם בחיים ולעשות לביתם, אלא גם להשפיע על הסביבה בישראל. זו גם הסיבה שמועדון ה-MBA של המרכז האוניברסיטאי מוקם רק עכשיו, שכן כעת בשלו התנאים לאנשי עסקים מהזן החדש.
 
אודי לבנון, יועץ שיווק לעסקים, מייסד ויו"ר מועדון ה-MBA של ביה"ס למנהל עסקים במרכז האוניברסיטאי: "אני מלא אמונה שכחברה ערכית, נדע להוביל תהליכים ופריצות דרך מתוך שותפות עם כלל הגורמים במשק – עסקיים וחברתיים כאחד. זאת, בשונה מהתפיסה שרואה בגורמים אלו כמעכבי שינויים".
 
כנס ההשקה יהווה את יריית הפתיחה למועדון שיכיל פעילות שנתית ענפה עליה יורחב בכנס. הכנס ייערך ביום ה` ה- 12.1.12, י"ז בטבת, בשעה 18:00 באודיטוריום בניין 52 ראאב.


גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן
על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר