פורום עתודה ניהולית - רשמים מהמפגש של חברי\ות CivilEng

 
המפגש האחרון (3.7) התקיים ברעננה והתכנס הפעם במנהלת פארק התעשייה והמסחר ברעננה.

 

אורחי כבוד

 

רקע ומטרת הפורום
מפגשי נטוורקינג והעשרה מקצועית של חברי הפורום, בליווי בכירים בתעשייה ובאקדמיה.

  • בנייה ויצירה של קשרים חברתיים, מקצועיים ועסקיים
  • הרחבת אופקים ו"יציאה מהקופסא"
  • חשיפת לתכנים חדשים, שאינם נגישים לחברי הפורום
  • מפגש עם בכירים בענף הבנייה והנדל"ן

 

חברי הפורום
החברים בפורום מהווים את מיטב אנשי המקצוע בענף, מכל קשת הדיסציפלינות - ייזום, תכנון, ביצוע וניהול, אשר ממלאים תפקידים בכירים ומגוונים כגון: מהנדסי ביצוע, מנהלי פרויקטים, מהנדסי חברה, מתכננים, מפקחים, יזמים וכו'.

 

חברים\ות

במפגש נכחו נציגי החברות הבאות: מ.יוקלה, בסט, אאורה ישראל, דורון שלו, PERI, הנקו בניה, שטרן, דניה סיבוס, אחים מרגולין, לבני מהנדסים, תדהר, עמות מימוני, מוטי ברנוביץ, י.ח דמרי, מקורות, ליאור זייטלר, משרד הבטחון, ניצן-ענבר, אורתם מליבו, מנרב, אמי מתום, טרכטנברג מהנדסים, ת.ל.א.מ ניהול, שפיר, המתועשת. 

 

רשמים מפי החברים\ות

"כל הכבוד על היוזמה, אתם פשוט עושים עבודה נהדרת לענף שזקוק לשינוי ורוח מרעננת" ; " היה אחלה ערב !" ; " לירן ואייל תודה רבה, היה ערב מאוד מעניין, שאפו" ; "כל הכבוד למארגנים על ההפקה" ; "ישר כח על הערב המעניין" ; "תודה ללירן ואייל על היוזמה - ישר כח, כן ירבו הרצאות מעניינות כאלה" ; "תודה רבה ללירן ולכל צוות האתר על ערב מלא בתוכן ואנשים מעניינים. ישר כח" ; "לירן ואייל המון תודה, היה מצויין" ; "תודה על ההזמנה, היה מוצלח ומעניין" ; "תודה רבה לאייל ולירן לוין על ארגון מפגש הפורום אתמול. היה מרענן, מעניין וכייפי מאד. שאפו!!! נתראה במפגש הבא! ממליץ גם לחבר׳ה מהצפון לבוא ולהשתתף" ; ""חזרתי עכשיו ממפגש פורום מהנדסי בניין ביוזמתו של לירן לוין. שמענו הרצאות מעניינות במיוחד הרצאתו של דוקטור דורון שליו. יישר כוח לירן ! עשית כבוד למקצוע ! מקווה שירבו עוד מפגשים כאלה"

 

קבלת פנים

 

 

דר' דורון שלו

 

 

מר מוטי ברנוביץ

 

 

כללי

 

הוסף תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.