פרויקט אונו PRIME

מצלאוי: הושלם השלב השני בהריסת המבנים הישנים אשר במקומם נבנה פרויקט אונו PRIME

במקביל התקבל היתר בנייה לבניית הבניין השני המשלים את שלב א' בפרויקט בסה"כ ייבנו כ- 320 יחידות דיור על פני 5 בנינים 5 חודשים לאחר שלב ההריסה הראשון, השלימה חברת מצלאוי את השלב השני בהריסת המבנים הישנים אשר במקום נבנה פרויקט אונו PRIME.

בתוך 5 חודשים מאז הונחה אבן הפינה בפרויקט, עבודות הבנייה נמצאות בעיצומן. בימים אלו התקבל היתר בנייה לבניית הבניין השני מתוך 5 הבניינים שיוקמו ובקרוב תושלם בניית  החניון התת קרקעי אשר ישרת את דייריו.

חברת מצלאוימוסרת, כי בניית פרויקטאונו PRIMEמתבצעת ב- 2 שלבים – בשלב ראשון ייבנו כ- 128 יחידות דיור ב- 2 מגדלים חדשים בני 14 קומות, כשכל אחד מהם כולל כ- 64 יחידות דיור. לאחר מכן צפוי להתחיל השלב השני אז ייבנו כ- 200 יחידות דיור נוספות ב- 3 מגדלים בני 17 קומות.

שמו של הפרויקט נגזר ממיקומו המרכזי הסמוך לקניון ולמרכז קריית אונו הממוקם על ציר לוי אשכול בעיר, בקטע בין כיכר הרוגי מלכות בבל ועד לקניון קריית אונו.           

בסך הכל עתידות להיבנות במתחם כ- 320 יחידות דיור בנות 3, 4, 4.5, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מחירי הדירות משתנים בהתאם למיקום הדירה וגודלה.             

הפרויקט כולל חניון תת קרקעי המכיל כ- 560 מקומות חניה וסביבו שטחים ירוקים, אשר יוסיפו לשדרוגו של המתחם הוותיק.

"אני גאה ונרגש להשיק פרויקט נוסף בעיר קריית אונו. בשנת 2001 יזמנו ובנינו את פרויקט פינוי בינוי הראשון בישראל בעיר קריית אונו, והגשמנו את חלומן של משפחות רבות. אנו צופים, כי גם הפרויקט החדש ימשיך לחולל שינוי לטובה וימשיך לשנות את פני העיר ופני המדינה שכן בשנים האחרונות מתחזקת החשיבות בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית", ציין סמי מצלאוי. כמו כן מצלאוי התייחס להאצה שחלה ביהוד וממשיכה בקרית אונו בפרויקטים מסוג זה וציין, כי "קריית אונו הפכה למבוקשת מאוד ומושכת אליה קהלים מגבעתיים, רמת גן וקריית אונו עצמה. כמו בפרויקטים קודמים אנו צופים שגם לפרויקט זה יגיע קהל איכותי המבקש לעצמו דירה באזור איכותי עם חווית מגורים משודרגת".

לאחרונה הבנקים הביעו את אמונם בחברה, אשר באה לידי ביטוי בסגירת ליווי פיננסי לבניין אלון – הבניין האחרון בפרויקט המוצלח, פרויקט אונו הירוקה. קבלת הליווי תאפשר לשחרר את ההון העצמי של החברה המושקע בפרויקט. החברה מעריכה, כי תסיים את בניית הבניין ותמסור את הדירות עד סוף השנה הנוכחית.

בנוסף התקבל היתר בנייה נוסף לקומות הגבוהות במגדל עלית שמשמעותו שחרור עודף הון עצמי משמעותי ושיפור הנזילות של החברה באופן מיידי.

בימים אלו הסתיים בהצלחה המבצע הארצי בו יצאה חברת מצלאוי בכל הפרויקטים אותם היא מקימה ברחבי הארץ במסגרתו העניקה החברה מימון בסך של 1,000,000 שקל ללא ריבית והצמדה. 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר