פרסום ב-CivilEng

הקהל הרלוונטי עבורך נמצא כאן!

 

35000
אנשי מקצוע גולשים בכל חודש
47000
אנשי מקצוע חברים בקהילות המקצועיות
15500
מנויים לניוזלטר

 

בעידן הדיגיטלי של היום, את השירות או המוצר שלך יש באפשרותך לפרסם בלא מעט דרכים. אלא שהאתגר הגדול ביותר הוא להבין איפה מסתתר הקהל הרלוונטי לך. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אחד היתרונות הגדולים שיש לנו בקבוצת CivilEng הוא שאנחנו מכירים לעומק את כל אחת מהדיסציפלינות של ענף הבנייה. מתכננים, מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, קבלני משנה, יועצים, ספקים, אנשי פיקוח ועוד - כולם גולשים באתר שלנו ומהווים חלק מהקהילה ההולכת וגדלה שבנינו. 

 

כדאי לפרסם ב-CivilEng כי:

  • ממש כאן נמצא הקהל הרלוונטי ביותר לענף הבנייה. 35 אלף אנשי מקצוע גולשים מדי חודש בחודשו ב-CivilEng.co.il!
  • אנחנו מציעים חבילות פרסום אפקטיביות, מדויקות ומותאמות אישית בהתאם לצרכיך.  יש לנו כלי פרסום רבים להציע לך. שלל באנרים בעמוד הבית או בכתבות פנימיות, כתבות מקצועיות שיווקיות, פוסטים ברשתות החברתיות שלנו, פרסום בניוזלטר של CivilEng, במתחמי תוכן יעודיים ועוד. 
  • נלווה אותך לכל אורך הדרך, נייעץ ונסייע בכל הנדרש. 

 

הפעילות שלנו לקהילה המקצועית

קהילת אנשי המקצוע של ענף הבנייה, שאותה אנו מנהלים, כוללת אנשי מקצוע מתחומי התכנון, הביצוע, הניהול, הפיקוח, הייזום ועוד. במסגרת פעילות הקהילה נערכות שלל פעילויות: Meet up שבהם מתבצעים נטוורקינג והחלפת ידע, מפגשים שבהם דנים על סוגיות אקטואליות בענף הבנייה, פורום משאבי אנוש שמטרתו לקדם את התחום בענף ועוד. כמו כן, CivilEng מציעה קורסים פרקטיים שמשדרגים מקצועית את חברי הקהילה. אנו מחוברים לשטח, מבינים אותו ומכירים את צרכיו.

 

עכשיו הכדור בידיים שלך! אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך בטופס שלמטה ונחזור אליך עם כל מה שצריך לדעת.

 

הלקוחות שלנו
הכל
ביצוע
ניהול ופיקוח
תכנון וייעוץ
ייזום ונדל"ן
ספקים ותעשייה
ציבורי/ממשלתי