קרסו מבנים 38 החלה בשיווק פרויקט הרצליה הקטנה, בנווה עמל

חברת קרסו מבנים 38 מתחילה במכירה מוקדמת בפרויקט הרצלייה הקטנה בשכונת נווה עמל בעיר. מדובר בפרויקט תמ"א 38 במסגרתו החברה תחזק את הבניין, תחליף את כל תשתיות המים, הביוב והחשמל, תשפץ את חזיתות המבנה והלובי, תתקין מעלית בכל כניסה ובנוסף הדיירים הקיימים ייהנו מתוספת ממ"ד, הרחבת מרפסת השירות ומחסן .

קרסו מבנים תקים 2 קומות וקומת גג חלקית מעל 3 הקומות הקיימות ובסה"כ תבנה 9 יח"ד בלבד.דירות 4 חדרים המשתרעות על פני כ-91 מ"ר מוצעות בתקופת הפריסייל ב-1.75מיליון שקל ודירות 5 חדרים בשטח של כ- 130 מ"ר תימכרנה בתקופה זו החל מ-  2.25 מיליון שקל. היתר הבנייה צפוי להתקבל בימים הקרובים והאכלוס צפוי למועד של כשנתיים לאחר קבלתו.

לדברי ניר שמול מנכ"ל החברה המשווקת את הרצלייה הקטנה,  "הפרויקט המוקם בשכונה המקסימה, הנהנת בשנים האחרונות מהגירה של משפחות צעירות שזיהו את היתרונות של נווה עמל ביחס למגורים במרכז או במערב העיר.

מלבד המחירים האטרקטיביים בהשוואה למחירי הדירות החדשות בעיר, המגורים בשכונה מזכירים יותר מגורים בכפר מאשר בעיר ועבור משפחות עם ילדים זה משמעותי ביותר. בנוסף בשכונה מתנ"ס קהילתי, בית ספר לאומנויות, מגוון בתי כנסת, קופת חולים, סניף דואר, מרכז מסחרי והשירותים בשכונה פועלים ומפותחים מאוד. ההגירה לשכונה יצרה שילוב נדיר ומקסים בין תושבים וותיקים לחדשים, דתיים וחילונים וזה בהחלט מושך הרבה משפחות מהמעמד הגבוה".

בנוסף הקרבה לצירי התחבורה הראשיים ולכביש 531 שיעבור בסמוך לשכונה שעליו נבנית היום תחנת הרכבת רעננה מערב רק יעלו עוד יותר את הביקוש למגורים בנווה עמל בשנים הקרובות כך שהפער במחירים יחסית למרכז העיר ייסגר במהרה."

שכונת נווה עמל ממוקמת במזרח הרצליה בסמוך למושב גבעת חן והפרדסים של הרצליה. מדובר בשכונה אוטונומית הכוללת מתנ"ס, גני ילדים, בתי ספר יסודיים, בית ספר תיכון, מרכזים מסחריים, מגרש טניס ופארק.בעתיד הקרוב עם פתיחת כביש 531 החדש השכונה תזכה להתחברות לכביש ספורות ולתחנת רכבת במרחק של מספר דקות ממנה.  

השכונה מאופיינת בעיקר בצמודי קרקע ועל פי הלמ"ס רב תושבי השכונה הם משפחות צעירות עד גיל 40. 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר