שותפות בין דאסו סיסטמס ו- Tata ההודית תביא לשוק חוויות פתרונות חדשניים

רתימת פלטפורמת 3DEXPERIENCE לשירות תחומי אנרגיה, בנייה ועוד דרך שילוב של שירותי פיתוח עסקי וייעוץ הנדסי.

דאסו סיסטמס, חברת ה 3DEXPERIENCE, מובילה עולמית בתוכנות תכנון 3D, פתרונות מידול דיגיטלי 3Dוניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה על חתימת שותפות אסטרטגית עם Tata Consulting Engineers (TCE).

השותפות נוצרה כדי למנף את יכולות הליבה של כל אחת מהחברות, לאספקת חוויות פתרונות תעשייה ללקוחות במגזרי אנרגיה, תהליכים, שירותי תשתית ובנייה.

TCE, שכבר ממוצבת היטב בתחומים אלה, הינה חברת ייעוץ הנדסי מובילה וחברה בת של TataSons אשר מספקת שירותי ייעוץ הנדסי מזה 50 שנה.

TCE תמנף את הפתרונות הייעודיים לתעשייה מבוססי 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס למתן ערך עסקי דרך שילוב שירותי ייעוץ הנדסי ופיתוח עסקי ללקוחות בתחומי אנרגיה גרעינית, בנייה, מכרות ומינרלים, תשתיות, פלדה ומתכות, כימיקלים ותעשייה. המאמץ המשולב הראשון יהיה השקת שלושה פתרונות לתחומי אנרגיה, תהליכים ובנייה.

השותפות בין דאסו סיסטמס ו-TCE תבטיח גם הקמה של מרכז מצוינות ייעודי עבור אספקת פתרונות 3DEXPERIENCEללקוחות במגזרי תעשייה מרכזיים.

מוניקה מנגיני, סגנית נשיא בכירה לתעשייה ושיווק בדאסו סיסטמס, אמרה: "הצוות המשותף מדאסו סיסטמס ו-TCE ייצור ערך עסקי ללא תחרות ללקוחות בתחומי תעשייה שונים.
שותפות אסטרטגית זו תתמקד גם במקדמי ערך מרכזיים המרחיקים לכת מעבר לפתרונות הזמינים כיום, כולל שירותים חדשים ומודל ייעוץ עסקי חדש".

גלעד פרידמן, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל, אומר כי השותפות תתמוך בפתרונות 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס המשנים את חוקי המשחק בתחומי אנרגיה, ויחד עם מומחיות הייעוץ של TCE תספק:
• סימולציה של התנהגות מפעל בעולם וירטואלי לניתוח יעילות ובטיחות בעלות אופטימלית וחיזוי הסיכונים הכרוכים במפעל;
• 3D מפעלי רב-תחומי עבור ידע דיגיטלי משולב;
• הדרכת מפעילים וירטואלית להבטחת תפעול ותחזוקה יעילים;
• ניתוח הנדסי עבור תכנונים אמינים ומוצקים;
• סימולציה של בנייה/הצטיידות/תחזוקה בעולם וירטואלי מאובטח, כדי להשיג ביצוע נכון בפעם הראשונה בעולם האמיתי;
• ניהול תוכנית עבור אופטימיזציית ביצוע פרויקטי EPC באופן שיתופי ברחבי שרשרת הערך.

---

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של חברת התלת ממד3DExperience)) Dassault Systèmes, המספקת לעסקים ולאנשים כלים ליצירת עולמות וירטואליים לדמיין חידושים ברי קיימא. פתרונות החברה משנים את הדרך בה מתכננים, מייצרים ומסופקים מוצרים. הפתרונות המשולבים של דאסו סיסטמס מקדמים אימוץ של חדשנות חברתית, ומרחיבים את האפשרויות לשפר את העולם האמתי באמצעות העולם הווירטואלי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ-150,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל התעשיות, ביותר מ-140 מדינות.

CATIA, DELMIA, ENOVIA, SIMULIA, SolidWorks, 3DVIA, GEOVIA , EXALEAD, 3DSwYm ו-Netvibes הם סימנים מסחריים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. למידע נוסף על דאסו סיסטמס ישראל בקרו באתר: www.3ds.com\Israel
 

 


גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן (ללא עלות!)
על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר