תדהר חתמה הסכם בהיקף 1.5 מיליארד שקל עם חברת הבנייה הגדולה בעולם - CSCEC מסין

קבוצת תדהר חתמה על הסכם שותפות אסטרטגי עם חברת הבנייה הגדולה בעולם: CSCEC הסינית- Chania State Construction Engineering Corp Ltd. שיתוף הפעולה יבוצע באמצעות חברת הבת CCSEB ועל פי ההסכם ישתפו הצדדים פעולה בבניית אלפי דירות בישראל שבנייתן כבר החלה וכן בפרויקטים נוספים שהיקפם הכולל נאמד כ-1.5 מיליארד שקל. 

מדובר בהסכם מסגרת, שבמסגרתו צפויה תדהר לפעול עם הסינים למשך שנים ארוכות. המודל הוא כזה שהחברה הסינית תיכנס בשלב ראשון כקבלן משנה של תדהר ותביא לידי ביטוי את יכולות הביצוע האדירות שלה, אך בעתיד יתכן שגם תפעל בשיתוף איתה כיזמית. כמו כן, ההסכם מקנה לתדהר בלעדיות על פעילותה של החברה בישראל, כך שעבור תדהר מדובר בהשגת יתרון משמעותי על יתר חברות היזמות והביצוע בישראל. למרות התזמון, שהינו בסמוך לחתימה של המדינה עם החברות הזרות שצפויות להגיע לישראל, בתדהר לא מדובר במהלך שנהגה רק כעת, בחברה מחפשים כבר מספר שנים לשתף פעולה עם חברות סיניות שיוכלו לסייע הן בהיקפי הפעילות הקיימים של תדהר והן במהלכי התרחבות. יחד עם זאת פגישות נוספות שהתקיימו עם חברות סיניות במהלך השנים לא צלחו עד כה.

CCSEB היא אחת מחברות הבת העיקריות של חברת CSCEC- Chania State Construction Engineering Corp Ltd -חברת הבנייה הגדולה בעולם, המדורגת ראשונה במדד ENR - המדד הבינלאומי ל- 250 חברות הבנייה הבינלאומיות לשנת 2016 ובמקום ה- 27 ברשימת הפורצ'ן 500 ב- 2016. בקונצרן מועסקים כ- 240 אלף עובדים והמחזור שלו ב- 2016, נאמד בכ- 160 מיליארד דולר. CSCEC, בנתה 90% מהמגדלים (מעל 300 מטר) בסין וכ-50% מכל המגדלים (מעל 300 מ') בעולם. מדובר בחברה שבונה כ-15 מיליון מ"ר בשנה.

קבוצת תדהר, בבעלות גיל גבע, אריה בכר ומארק ויסמן היא קבוצת הנדל"ן הפרטית והחברה הקבלנית הגדולה בישראל. הקבוצה, שנוסדה בשנת 1993, עוסקת בייזום, תכנון ובנייה של מגורים, משרדים ומסחר בארץ ובעולם, בהתחדשות עירונית ובעבודות גמר. בנוסף מחזיקה הקבוצה בנכסים מניבים בארץ ובחו"ל בהיקפים גדולים ובין היתר הינה הבעלים במשותף של מלון ריץ-קרלטון במרינה הרצליה. תדהר מעסיקה נכון להיום למעלה מ- 700 עובדים, מתוכם כ-200 מהנדסים. מאז הקמתה בנתה הקבוצה למעלה מ- 16 אלף יח"ד במאות פרויקטים ולמעלה מ-1.5 מיליון מ"ר של שטחי משרדים ומסחר בארץ ובעולם .

מר ואנג ויידונג, סמנכ"ל CCSEB, אמר היום : "תדהר היא חברת נדל"ן ובנייה מובילה בישראל ואנחנו נשתף עמה פעולה בפרויקטי בנייה קיימים ועתידיים. אנו מאמינים ששיתוף הפעולה בין החברות יתרום לשוק הדיור בפרט ולתעשיית הבניה בישראל בכלל".

גיל גבע, יו"ר תדהר ציין כי: "לכבוד הוא לנו כי CCSEB בחרה בנו כשותף. זוהי אבן דרך משמעותית מאוד. לא כל יום נכנס לישראל שחקן בין לאומי ברמה כזו ואנו רואים בשיתוף הפעולה הזדמנות גדולה לתעשייה כולה ולמשק הישראלי. אנחנו מאמינים כי שילוב הידע הטכנולוגי והעוצמה הסינית עם ההנדסה ויכולות התכנון והבנייה של תדהר יהיו כוח מניע בהורדת עלויות הבנייה והוזלת מחירי הדיור בישראל".

לכתבה המלאה, לחץ כאן

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר