תחרות לעיצוב מכולה כבית קפה

עשרות אדריכלים ומעצבים ישתתפו בתחרות שעורכים מרכז הבניה הישראלי וחברת גל מרין, חברה בת של צים, לעיצוב מכולה כבית קפה. המכולה הזוכה תועבר לביצוע, שיקח ארבעה שבועות בלבד, ולאחר מכן בית הקפה הזוכה ישמש את אורחי כנס עיר הנדל"ן באילת.

בית הקפה ימוקם במלון ספורט במשך כל ימי הכנס, וישמש את אורחי עיר הנדל"ן שמקיים מרכז הבניה בתאריכים 1-3 לדצמבר 2015. קיום התחרות בא בכדי לקדם את המכולות כפתרון מהיר וזול למגורים, משרדים ועוד.

משה ריקובר, מנכ"ל קהילת הנדל"ן ועיר הנדל"ן, מציין כי "במיוחד בימים כאלו בהם מחירי הדיור מרקיעי שחקים, חשוב לקדם במקביל למהלכי הממשלה גם יוזמות אחרות לדיור בר השגה. מכולות מהוות פתרון מהיר וזול במיוחד, והתחרות נועדה לקדם  את הקונספט הזה".

אבי ברנד, מנכ"ל גל מרין, מוסיף כי "הטכנולוגיות של היום הופכות כל מכולה לחומר ביד היוצר ולפתרון זול למיזמי בניה מגוונים. עם מעט מעוף ויצירתיות ניתן להסב מכולות לכל שימוש: החל מבתי קפה, דרך חנויות ומשרדים, ועד בתים פרטיים מעוצבים".

עיר הנדל"ן והעסקים של ישראל מהווה את הכנס הגדול ביותר של ענף הנדל"ן בישראל מזה 13 שנים, וצפויים להשתתף בו כ-2,000 מקבלי החלטות ומובילי דעה.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר