תערוכת בוגרים מטעם בית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל

בתאריך 21.8.13 תפתח בעיר בת ים תערוכת בוגרים מטעם בית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל. התערוכה הינה הצגת התוצרים של סטודיו שנה ה' המהווה את מרכז העשייה, היצירה והלימוד של פרויקטי הגמר ומשמש מעבדת מחקר ויצירה תיאורטיים ומעשיים, באמצעותה הסטודנטים מביעים את רעיונותיהם האבסטרקטיים במלל, בצורה ובחומר. במסגרת זו הסטודנטים מובילים את הפרויקטים האישיים שלהם, בהנחיית צוות המנחים המבקרים את עבודתם ומסייעים בידם לגבש את תפישת עולמם ולבטאה בכלים אדריכליים.

השנה הוחלט בבית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל לאפשר לכל סטודנט לקבוע באופן עצמאי את נקודת המוצא לפרויקט האישי, באמצעות תרגיל פתיחה שנקרא: "אני, אנחנו, הם – כאן וסביב". בהמשך לכך וכחלק מקריאת כיוון להתבוננות ממוקדת על המרחב הפיזי והתרבותי של האזור בו אנו חיים, הסטודנטים נדרשו להגיב רעיונית ותכנונית, באמצעות תרגיל שנקרא: "עם הגב לים", תרגיל שהתבצע בצוותים מצומצמים, תוך מבטים קצרי וארוכי טווח, משפת הים התיכון לכיוון מזרח - קדמה, כמקור השראה וחשיבה להמשך. מכאן כל פרויקט התפתח בהתאם לשאיפת הסטודנט מתוך מגמה להעלות שאלות ועניינים עקרוניים, להביע עמדה ערכית, להיות בעל ממד של השראה ובו בזמן להיות מחויב לקיימות וליצירת מקום עם חוויה אנושית מוחשית, תוך הפגנת מקצוענות בהבעת העמדה הערכית והאדריכלית כאחד.

עבודת הסטודיו הניבה פרויקטים מגוונים מאד, בנושאים שונים, הנוגעים ועוסקים בכל רחבי הארץ, פרויקטים הבוחנים מחדש את המקומות סביבנו ואת הוויית החיים כאן. ניתן למצוא בחזון הסטודנטים ובהצעותיהם התכנוניות מקור לעיון, דיון והשפעה על איכות החיים בישראל.

ערב הפתיחה יתקיים ב-21.8.13 והתערוכה תמשך עד ה-29.8.13 ותתקיים ב"טרמינל לעיצוב", אורט ישראל 33, מתחם העסקים, בת ים.
 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר