181% גידול במספר העסקאות בראש העין ב2013

מנתונים שפרסמה לאחרונה רשות המסים וסוקרים את כמות העסקאות שנעשו בערים השונות ברחבי הארץ, נמצא כי בעוד שבשנת 2012 התבצעו בראש העין 183 עסקאות בלבד, בשנת 2013 גדל מספר העסקאות ל 514 , גידול של לא פחות מ331 עסקאות ביחס לשנה הקודמת. זאת בעיקר בשל רכישות רבות שהתבצעו בשכונת "פסגות אפק" החדשה הנבנית ומשווקת בימים אלה סמוך לכניסה לעיר.

מדובר בגידול של 181% בכמות העסקאות בתוך שנה אחת בלבד , מה שמנבא על הגירה חיובית משמעותית לראש העין בשנה הקרובה. ראש העין זקוקה ללא ספק לשינוי מגמה שכזה וזאת מכיוון שהשבוע פורסם בדו"ח הרשויות המקומיות של הלמ"ס, כי בסיכום 2012 סובלת העיר מהגירה שלילית . על פי נתוני הלמ"ס מתחילת השבוע, הכוללים נתונים פיזיים ומידע לגבי אוכלוסייה, חינוך, רווחה, בנייה, נתונים כספיים וחברתיים ב 255 הרשויות המקומיות בישראל, רשמה ראש העין מאזן הגירה שלילי כאשר ב 2012 נכנסו אליה 1227 תושבים אך עזבו אותה, 1264 תושבים. [ככל הנראה בעיקר לפתח תקווה הסמוכה, שרשמה גידול של 3000 תושבים] .

לדברי אבי זלמן, מנכ"ל חברת פלסים המקימה את פרויקט "פלסים על הפארק" בשכונת פסגות אפק : " מאזן ההגירה השלילי בראש העין שנראה בנתוני הלמ"ס כפי שפורסם השבוע, נבע בעיקר ממחסור בבנייה חדשה בעיר בשנים האחרונות. בדו"ח הרשויות המקומיות הבא צפוי כי נראה שינוי משמעותי של הגירה חיובית לעיר זאת בשל ריבוי העסקאות שהתבצעו בשנה האחרונה בשכונת פסגות אפק. קהל היעד המגיע לשכונה מורכב מזוגות צעירים וכן משפרי דיור המגיעים בעיקר מפתח תקווה, ראש העין עצמה ואזור השרון המזרחי (כפר סבא והוד השרון) וכן מתל אביב".

פרויקט "פלסים על הפארק" הנו פרויקט בוטיק הממוקם מול הנוף הפתוח של שמורת "תל אפק" וצופה אליה. הפרויקט כולל 4 בניינים בני 4 קומות בלבד כל אחד , בהם 57 דירות בנות 4 ו 5 חדרים, דירות גן, דופלקסים ופנטהאוזים בתכנון ייחודי ומאופיין בבניה נמוכה ומדורגת, בניגוד לפרויקטים האחרים בשכונה המאופיינים בבנייה רוויה וגבוהה. בקרבת הפרויקט מתוכננים לקום שבילי הליכה ואופניים וגשר שיחבר את השכונה לפארק מקורות הירקון . 

 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר