250 הנדסאים מדופלמים חדשים בוגרי המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה

כ- 250 בוגרים חדשים קיבלו תואר הנדסאי מטעם המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון ומשרד התמ"ת, בטקס רב משתתפים שהתקיים בקמפוס אריאל במהלך חודש מאי בנוכחות נגיד אוניברסיטת אריאל יגאל כהן-אורגד, הבוגרים ובני משפחותיהם. בין הבוגרים 70 מצטיינים ומצטיינים יתרה – שממוצע ציוניהם גבוה מ- 85.

המחלקה בעלת מספר הבוגרים הגדול ביותר היא המחלקה להנדסאי חשמל – 41. אחריה המחלקה להנדסאי בניין, עם 32 בוגרים. לראשונה הוענקו דיפלומות הנדסאי למחזור הראשון של המחלקה לעיצוב תעשייתי, שהחלה פעילותה לפני שלוש שנים.

ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה, בירכה את הבוגרים: "ביום חגיגי זה אנו מוקירים את בוגרינו אשר במהלך לימודיהם עמלו רבות, למדו, פעלו, וידעו לקבל את הביקורת, כי מה שאפיין אותם הוא הרצון לדעת, להתפתח, להתקדם, ולפתח את אפשרויות ההשכלה והמקצוענות. ההנדסאים המדופלמים מהווים את שדרת התעשייה ויוצאים היום למשק הדורש והצמא להנדסאים. המרכז מעמיד הנדסאים מקצוענים, אשר עברו הליך לימודים קשה הכולל המון ידע ויכולת מעשית, ולכן אני בטוחה בהצלחתם לצאת לתעשייה מוכנים ומוכשרים. מאחלת לכולם השתלבות מהירה ומוצלחת בשוק התעסוקה ומיצוי הפוטנציאל האישי".

במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה 16 מחלקות לימוד בתחומי העיצוב והטכנולוגיה, לצד העיצוב והתקשורת. זהו המרכז המגוון ביותר ללימודי הנדסאים, ואחד הגדולים בישראל, המונה כ- 1500 סטודנטים מרחבי הארץ.
 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר