Better Place מעלה לראשונה קמפיין פירסומי רחב ומציעה אלטרנטיבה לדלק...

17.7.2012
 
חברת Better Place  מעבירה הילוך - החברה יוצאת היום בקמפיין פרסומי ראשון. לרגל העלאת הקמפיין, מציעה  החברה ללקוח, מחיר אטרקטיבי בתשלום פר ק"מ.

ההצעות של Better place
  • Pay as you go - מחיר קבוע ואחיד של 65 אגורות לק"מ במנגנון חיוב על פי צריכה pay כאשר מינמום הנסועה החודשי הוא 1,000 ק"מ. כל ק"מ שלא נוצל, יזקף לזכותו של הלקוח ויועבר, לחודש הבא.
  • מחיר קבוע ואחיד של 55 אגורות לק"מ בתשלום מראש עבור קילומטרים.
 Better Place מתחייבת לתעריף קבוע למשך שלוש שנים ללא תלות בעליית מחירי הדלק או החשמל. הלקוח יכול לסיים את ההתקשרות בכל עת ללא הודעה מראש וללא קנסות.  

הקמפיין - "לא מתאימה לכל אחד"
Better Place יוצאת בקמפיין נרחב בישראל, תחת הקונספט "היא לא מתאימה לכל אחד" שיעלה בטלויזיה, בעיתונות ובאינטרנט. סרטון הפרסומת מציג את כל הסיבות למעבר למכונית החשמלית - הדלק, הרעש, זיהום האויר והמחיר, וזאת באמצעות המחשה של סיטואציות שונות מחייהם של נהגים, והצגת כל אותם אנשים שהמכונית החשמלית כביכול "לא מתאימה להם".

חיסכון של אלפי שקלים באחזקת רכב משפחתי
בהשוואה למכונית משפחתית, הפלואנס Z.E החשמלית מציעה לנהג הישראלי חיסכון רב באחזקת הרכב המסתכם עד לכ - 12,000 ש"ח ב- 3 שנים ללא תלות בעליית מחירי הדלק או החשמל.
 
החיסכון כולל 
  • אנרגיה: חיסכון של  עד ל 6,300 ש"ח, בהשוואה לרכב בנזין.
  • ביטוח: חיסכון של כ- 3,600 ש"ח בביטוח מקיף + חובה.
  • טיפולים שוטפים: חיסכון של כ-1,800 ש"ח בממוצע בשלוש שנים בהשוואה לעלות טיפולים של רכב בנזין.
בנוסף, נהנה הלקוח מערכים מוספים גבוהים, שכלולים במחיר: תשתית טעינה בפריסה ארצית, מוקד שירות הפועל 24/7, עמדת טעינה ביתית, גישה חופשית וללא הגבלה לעמדות הטעינה הציבורית,החלפת סוללה ללא הגבלה, Better Place Oscar - מערכת תמיכה ממוחשבת ומתקדמת לנהג במכונית, הכוללת: GPS, בקרת סוללה וטעינה וממשק מולטימדיה, שירות דרך (חילוץ והובלה) ללא תשלום, החבילה כוללת את עלות צריכת החשמל.
 
מכונית שקטה, ללא פליטת מזהמים
הפלואנס Z.E הינה מכונית חשמלית משפחתית, שקטה וידידותית לסביבה. המכונית מעוצבת באופן חדשני ואלגנטי, בעלת טכנולוגיה מתקדמת, מעניקה חויית נהיגה מקסימאלית, האצה מהירה ושקטה. המכונית מחזיקה בסטנדרט איבזור גבוה, הכולל גם את Better Place Oscar, מערכת online ממוחשבת ומתקדמת.
 
הפלואנסZ.E  היא המכונית החשמלית הראשונה בעולם המתוכננת עם סוללה מתחלפת - פריצת דרך המאפשרת טווח נסיעה בלתי מוגבל. רשת תחנות ההחלפה ועמדות הטעינה שפורסת חברת Better Place מאפשרת חווית נהיגה חדשנית. מחיר המכונית עומד על 121,200 ש"ח ברמת גימור סטנדרטית ו- 128,100 ש"ח ברמת גימור גבוהה.
 
250 מכוניות כבר על הכביש
בחודשים האחרונים עלו כ-250 מכוניות חשמליות על כבישי ישראל. כ- 90 חברות כבר חתמו על הסכמים לרכישת מכוניות חשמליות, בהן מטריקס, סלקום, הוט, כתר, ואחרות.  חמש מחברות הליסינג המובילות בארץ הודיעו על הסכמי חכירה של אלפי מכוניות חשמליות.

במקביל מרחיבה החברה את פעילותה המסחרית, לאחר פתיחת חנות הדגל של Better Place  בגלילות, הפלואנס Z.E. נמכרת גם באולמות תצוגה של חברת קרסו בירושלים וחיפה, ובעתיד גם באולם התצוגה של קרסו בבאר שבע.

למי שמתעניין בתאום נסיעת מבחן וקבלת הצעת מכר אטרקטיבית, מוזמן לפנות ישירות למיקי נגל - מנהל הגיוס של בטר פלייס.
מייל:
Mickey.nagel@betterplace.com


גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן
על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר