Build-e - תוכנה אינטרנטית מקיפה עם שליטה בזמן אמת על כל הפרויקטים

בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי חברות קבלניות שנקלעות לקשיים תזרימיים וקורסות.

איך זה קורה דווקא בתקופה של פריחה בשוק הנדל"ן ומה הפתרון שיחזיר את היציבות לחברות?

היום קבלני ביצוע מתגלגלים מפרויקט לפרויקט ואחוזי הרווח נמצאים בשפל של כל התוקפות. על מנת לשרוד בשוק תחרותי עם אחוזי רווח קטנים חייבים להיות מסודרים, כי לכל שקל יש משמעות קריטית.

סדר ושליטה הם סוד להצלחה ולרווח! קבלנים המצליחים להתנהל בצורה נכונה מבחינה תזרימית ותקציבית יכולים להשקיע את זמנם בבניה יעילה יותר ללא טעויות. קבלנים ללא סדר, רצים כל היום אחרי הזנב שלהם, נקלעים לבורות תזרימיים ונופלים.

מערכת חדשנית ומקיפה Build-e" " נותנת מענה כולל לחברות קבלניות בכל הקשור לשליטה בזמן אמת על תקציבים ותזרים מזומנים. המערכת של Build-e"" אינטרנטית לחלוטין עם אפליקציות למנהלי העבודה בשטח. המערכת מסנכרנת את כלל תחומי הפעילות בחברות קבלניות ומאפשרת לכל הארגון לעבוד בתוכנה אחת! המערכת כוללת בין השאר את כל המודולים הנדרשים לניהול כתבי כמויות, הגשה ואישור חשבונות.

התוכנה מאוד אינטואיטיבית מבחינת ממשק שנחשב לחדשני ונוח לתפעול וכולל אפליקציות המותאמות לאנשי שטח. מדובר על תוכנה מהפכנית בענף הנותנת לקבלנים לשלוט בזמן אמת על כלל מחלקות החברה.
בין השאר התוכנה מאפשרת קשר ישיר מול אנשי שטח, העברת בקשות רכש למשרד, דיווח שעות עובדים, השוואת מחירים למוצרי בניה, ניהול קבלני משנה, ניהול תזרים מזומנים בזמן אמת, ניהול כתבי כמויות ותקציב בניה, הנהלת חשבונות מלאה ועוד אפשרויות רבות.

 

כיצד ניתן להבטיח יציבות ורווח לחברות קבלניות?

התשובה היא שליטה ותכנון הוצאות אל מול הכנסות, ובמילים אחרות "תזרים מזומנים". לא שמעתי על קבלנים שנופלים בגלל שהם לא יודעים לבנות, כולם בונים טוב! אבל כן שמעתי על המון מקרים של קריסה הנובעת מאי עמידה בזמנים ובתקציב בניה.

למערכת Build-e"" יש תשובה מעולה לכך, המערכת עושה תזרים מזומנים בזמן אמת הכולל את כלל הפעילויות בחברה, ללא צורך בעדכון נתונים. כך למשל כאשר מגישים חשבון חלקי או מאשרים חשבון לקבלן משנה זה בא לידי ביטוי בתזרים בצורה אוטומטית. בנוסף, גם הזמנות רכש הנעשות על ידי העובדים באות לידי ביטוי בתזרים, כמובן שהתוכנה מציגה גם חשבוניות ספקים בהפחתה של תשלומים ששולמו וגם חשבוניות וקבלות ללקוחות. כך ההנהלה יכולה תמיד להיות עם אצבע על הדופק ועם יכולת קבלת החלטות המבוססות על נתוני זמן אמת.

בנוסף ההנהלה יכולה לצפות בדוחות גרפיים מובנים על כלל הפעילויות בכל האתרים של החברה. הדוחות מבוססים על נתוני פעילות בכל מחלקות החברה.

 

ניהול נכון בנושאי רכש חוסך אלפי שקלים מדי חודש !

היום קבלנים מבצעים הזמנות חומרים במהלך החודש, ללא הבנה מדויקת לגבי ההשפעה על תזרים המזומנים ברגע ביצוע ההזמנה. רק בתחילת חודש עוקב מגיעות חשבוניות ואיתן ההפתעות וההבנה על רמת ההוצאות, בשלב זה כבר מאוחר לקבל החלטות, כיוון שעכשיו הקבלן חייב לשבור את הראש איך הוא משלם ו פורס את החוב.

המערכת של Build-e"" מציעה מגוון רחב של פתרונות בנושא השוואת מחירים ובדיקת חשבוניות ספקים. בכל הפקת הזמנה התוכנה עושה השוואת מחירים אוטומטית מציעה אפשרויות רכש וחבילות שונות עם ספקים שונים. כך קבלנים חוסכים מדי יום אלפי ₪. ניתן  לבחור רשימת מוצרים ואז התוכנה בונה סלים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות רכש עם מגוון ספקים. כמו כן התוכנה מאפשרת לראות בעת ההזמנה את התקציב לפרויקט או לחומר מסוים והאם יש חריגה מהתכנון.

בנוסף במערכת קיים מודול בדיקה ואישור חשבוניות, כך ניתן לבדוק עשרות חשבוניות בדקות ספורות כאשר הבדיקה נעשית מול הזמנות שבוצעו לספקים. מנהלי עבודה בשטח יכולים לדווח על הגעת סחורות ולצלם תעודות משלוח. כך שבמהלך בדיקת חשבוניות רואים כמות מצטברת שהגיעה כולל תעודות משלוח מצולמות.

הבעיה הנוספת של השוואת מחירים לחומרי בניה היא שבדרך כלל הקבלנים סוגרים חוזה מול ספק אחד ומתנהלים מולו שנים רבות. הספקים מצדם מעלים מחירים כפי העולה על רוחם כיוון שהם יודעים שאין לקבלנים יכולת אמיתית לעקוב אחרי שינויי מחירים של מאות ואלפי מוצרים. זה די בעייתי להתחיל להשוות פקסים, להכניס אותם לאקסל, לעשות נוסחאות ואז לגלות אחרי כמה ימי עבודה שהמחירים השתנו. מה גם, שההשוואה נעשית מול 2-3 ספקים ולא מול כלל האפשרויות בשוק.
כך יוצא שהקבלנים מפסידים כסף רב וזה משפיע כמובן על עלויות הבניה. אילו הקבלנים היו חשופים לכלל האפשרויות שיש בשוק זה היה מביא לחסכון של אלפי ועשרות אלפי ₪ לחודש.

מערכת Build-e"" מציעה יכולת לקלוט אין סוף הצעות מחיר מספקים רבים. ההצעות נקלטות מאקסל (Excel) רגיל שכל מערכת מלאי של ספקים יודעת להפיק. ככה ניתן לקבל הצעות מחיר מהרבה ספקים, לקלוט אותם בלחיצת כפתור והמערכת תשווה מחירים בכל הזמנה ותציע את הספק הזול ביותר לכל פריט. כאשר המחירים משתנים קולטים שוב קובץ אקסל וזה מעדכן את המחירים במערכת.

 

 

חשיבות הקשר של אנשי שטח ומשרד

הקשר מול אנשי שטח הוא גורם חשוב בהצלחת פרויקטים ושליטה בזמן אמת על הנעשה באתרי בניה. לכן בחברת  Build-e"" ייצרו אפליקציה מיוחדת פשוטה ונגישה מכל מכשיר. האפליקציה משמשת את מנהלי העבודה לניהול בקשות רכש ממנהלי רכש במשרד ועדכון טיפול בבקשות אלו, ניהול דיווח הגעת סחורות, דיווח שעות עובדים וצמ"ה כולל נתוני GPS, ניהול צ'אטים עם עובדי חברה ועוד אפשרויות רבות אחרות המסייעות למנהלי העבודה לשמור על קשר ולהיות מסונכרנים מול משרדי החברה.

 

 

פעילות בתוכנה על פי הרשאות

Build-e"" מאפשרת ניהול חברה קבלנית בתוכנה אחת קלה ואינטראקטיבית. התוכנה בנויה כך שכל חברה מזמינה את עובדיה כמשתמשים באמצעות המייל וקובעת להם הרשאות לפי פרויקטים, מסכים וכפתורים. בצורה זו כל מנהל פרויקט או מנהל עבודה רואה רק את מה שקשור לפרויקטים שלו.
מערכת הרשאות מאפשרת שליטה גם במודולים שרואה משתמש, גם בפעולות שהוא מבצע וגם בפרויקטים שהוא נגיש לראות ולתפעל. כך כולם יכולים לעבוד בצורה מאובטחת מבחינת מידע ארגוני ולהיות נגישים רק למידע הנדרש להם.

המערכת נסמכת על עשרות שנות ניסיון בענף הבנייה וענף הכספים וניסיון רב בפיתוח מערכות.  ליצירת קשר וקבלת הדרכה על התוכנה שניתנת היום בחינם בהתחברות מרחוק: כניסה לאתר.

 

 

 

חוות דעת על התוכנה

 

יהל רום בע"מ - סער גורפיל, מנכ"ל

לאחר הטמעת מערכת build-e בחברתנו, גילינו המון יתרונות שחוסכות ומיעלות תהליכים. עם התוכנה הצלחנו לבצע מעקב תקציבי בזמן אמת ולחסוך כסף בהשוואת מחירים ובדיקת חשבוניות ספקים.

כמו כן, המערכת אפשרה לשפר משמעותית את הקשר מול אנשי עבודה בשטח. התוכנה בהחלט נותנת מענה מצוין לכלל העובדים בארגון, כיום כאשר אנחנו משתמשים ברוב המודולים של תוכנת build-e מרגישים שיפור ניכר בשליטה על כל מחלקות בחברה.

 

ברינקל טי. אייץ'.די פרוייקטים בע"מ - דניאל טולדו, מנכ"ל

אבקש להודות לצוות המקצועי של build-e על תהליך הטמעת מערכת בחברתנו.

תהליך ההטעמה לקח מספר שבועות אך יחד עם לווי המקצועי והזמין בכל עת (גם בשעות לא שגרתיות) הרגשנו שהכול בשליטה מלאה ויש על מי לסמוך.

המערכת מאוד קלה וידידותית למשתמש ולכן היא נקלטה במהירות אצל כלל העובדים כולל עובדי השטח.

המערכת שלכם אפשרה לנו להתפנות לביצוע הפרויקטים ולא להתעסק בעבודה משרדית ובניית אקסלים ודוחות משלימים.

הליווי והסיוע נמשכים כל עת שחפצנו בכך, בסבלנות ונכונות ראויה לציון.

ברצונו להודות על שירות מהיר וזמין והיחס הנעים שאתם מעניקים ובמיוחד ברצוננו להודות למנכ"ל רומן גולוב, אשר נכונותו לעזור, לייעל ולשפר אינה יודעת גבולות.

רומן שולט בתוכנה בצורה אבסולוטית ומכיר כל פסיק ונקודה בה, נכון לשפרה בכל עת ולשמוע עצה טובה ומשלב ניסיון וידע מקצועי בתחומי ניהול כספים וביצוע.

אני ממליץ בחום לכל מי שעוסק בתחום הביצוע בפרט ובתחומים מקבילים בכלל, להשקיע ברכישת התוכנה ובהטמעתה, דבר שיביא לשדרוג משמעותי בעסקו.

כחברה צעירה, התוכנה סייע לנו בתוך זמן קצר לקפוץ קדימה, "לעקוף" ולהשאיר מאחור, חברות וותיקות מאוד ובעלות ניסיון.

 

מצליח זאבי תשתיות פיתוח ויזמות בע"מ - משה אודי, מנהל רכש

מצליח זאבי תשתיות פיתוח ויזמות בע"מ היא חברה ג5 ותיקה בענף הבניה. בהתחלה היו לנו התלבטויות לגבי מערכת build-e ויתרונותיה. לשמחתנו גילנו כי תהליך ההטעמה היה  קצר ויעיל מאוד עם תמיכה בזמן אמת לכל בעיה.

כיום, עובדי הארגון מתנהלים במערכת עם שביעות רצון רבה. המערכת מאפשרת ייעול תהליכי עבודה ומשפרת מאוד את הקשר מול מנהלי עבודה באתרים.

המערכת שלכם חסכה לנו זמן רב ואפשרה שליטה וניהול נכון יותר של רכש ובקרה תקציבית.

נשמח להמליץ על שימוש במערכת שלכם. 

 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר