הבעת אמון בקרדן נדל"ן

הבעת אמון בקרדן נדל"ן: ביקושים של למעלה מ-240 מיליון שקל בהנפקת אג"ח של החברה; גייסה כ-125 מיליון שקל.

חברת קרדן נדל"ן השלימה בהצלחה הנפקה של איגרות חוב. בשלב המוסדי והציבורי נרשמו ביקושי יתר גבוהים בהיקף של למעלה מ-240 מיליון שקל (פי 2 מהסכום שביקשה החברה לגייס). בסך הכל קרדן נדל"ן  גייסה בשלב המוסדי והציבורי כ- 125 מיליון שקל.

קרדן נדל"ן ביצעה את הגיוס באמצעות הנפקה של סדרת אג"ח חדשה (סדרה ב), המדורגת בדירוג של A3 על ידי חברת הדירוג מדרוג. איגרות החוב המונפקות הן אג"ח שקליות, שאינן צמודות למדד, והעומדות לפירעון במהלך השנים 2017-2020 ב-4 תשלומים שנתיים שווים. המח"מ של איגרות החוב עומד על כ-4 שנים, והריבית שנקבעה במכרז הציבורי ירדה ל – 4.9%, בהשוואה לריבית של 5% בה "נסגר" השלב המוסדי ולריבית מקסימלית בשיעור של 5.9% שהציעה החברה למשקיעים. איגרות החוב מגובות באמות מידה פיננסיות שונות.

את ההנפקה הוביל קונסורציום חתמים בראשות דיסקונט חיתום, לידר הנפקות, וואליו בייס, וברק קפיטל .

מיקי זיסמן, מנכ"ל קרדן נדל"ן, אמר היום בהתייחסו להנפקה: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון בקרדן נדל"ן, בהנהלתה ובפעילותה, אמון המשתקף בהיקפי הביקושים הגבוהים שנרשמו בהנפקה, ובהשתתפותם של גופים מוסדיים מובילים בשוק הישראלי. ההנפקה הינה שלב נוסף בתהליך המובנה של  פיתוח פעילותה העסקית של קרדן נדל"ן".

חברת קרדן נדל"ן, בבעלות קבוצת קרדן ישראל, ובניהולו של מיקי זיסמן, עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים. כמו כן, עוסקת במתן שירותי קבלן מבצע בפרויקטים לבניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ציבוריים ותשתיות באמצעות חברת אל-הר הנדסה ובניין בע"מ. החברה מעורבת כיום בהקמת 1,560 יח"ד בכל רחבי הארץ תוך התמקדות באזורי הביקוש.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר