מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון: "הצעות המחיר במכרז במודיעין יהיו נמוכות לאור שיווקן הצפוי של אלפי דירות בעיר במכרזי מחיר מטרה"

לקראת הגשת ההצעות של קבלנים וקבוצות רכישה למכרז הענק לבניית 1,725 יחידות דיור בשכונת נופים מודיעין בעוד פחות משבועיים (ב-10 בנובמבר 2014) ויציאתם לדרך של מכרזי מחיר מטרה עם פתיחת כנס החורף של הכנסת, קרא מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון שלמה בן אליהו למשתתפים הפוטנציאליים במכרז במודיעין להביא בחשבון את תכניות הדיור של הממשלה.
 
בן אליהו העריך כי הצעות המחיר של מכרז הקרקע במודיעין (בו 29 מתחמים בגדלים שונים של 6 עד 228 דירות) יהיו נמוכות והזוכים יזכו במחירי קרקע נמוכים יחסית לאור העובדה שהמשתתפים מודעים לכך שצפויות לצאת במודיעין אלפי יחידות דיור במסגרת מכרזי מחיר מטרה, מה שממילא ייצב את מחיר הדירות בעיר בכ-%20 הנחה על המחיר בשוק כיום. 
 
מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון הוסיף כי "על הזכאים לפי תכניות הממשלה להטבות בדירות, לבחון את הכדאיות להצטרף לקבוצת רכישה ועמותות במודיעין ולוודא כי יש התחייבות משפטית שמחיר הדירה הינו סופי ואינו ניתן לשינוי. יש לבדוק עוד כי מחיר הדירה נמוך באחוזים נוספים ממחיר שמשקף הנחה של %15%-20 הנחה מערך הדירות הנוכחי בשוק, מאחר וזאת ההנחה המובטחת לדירות מוטבות שימכרו בעיר במסגרת הטבת מע"מ בשיעור %0 או במכרזי מחיר מטרה בתקופה הקרובה".
על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר