פלסאון - רוכבים איתך להצלחה

חדשות
19.9.2012

רוכבים איתך להצלחה

חברת פלסאון מציעה לראשונה רוכבים רבי קוטר, היחידים שמאפשרים בדיקת אמינות הריתוך לאחר ההתקנה ולפני הקידוח.

חברת פלסאון, המובילה בתחום המחברים לצנרת מפוליאתילן בישראל ובעולם, מציעה פתרון ייחודי להסתעפויות (יציאות) מצינורות מים וגז בקטרים גדולים- סדרה חדשה של רוכבים אוניברסאליים (רבי קוטר). סדרה זו מאפשרת בדיקה של תוצאת הריתוך לאחר ההתקנה ולפני קידוח הצינור הראשי, כאשר קוטר היציאה הינו עד 160 מ"מ בעל קדח מלא.

סדרת הרוכבים פותחה ועוצבה על מנת לתת מענה אופטימאלי למתקינים בשטח, שכן התקנתה מהירה ונוחה יותר משאר המחברים המוצעים בשוק. בניגוד להתקנת מסעף T, לקבלן בשטח יש את היכולת להניח את הקו באופן רציף וללא הסתעפויות המגבילות את הגמישות בהתקנה. לתהליך התקנת הרוכבים קיים ערך מוסף שבא לידי ביטוי בחיסכון זמן עבודה יקר, חיסכון בעלויות רכישה ואף בביטול הצורך בשימוש במופות.

ציוד ההתקנה, הכולל חבקים חדשניים ורצועת מתיחה מבטיח תהליך ריתוך ללא תקלות, ואף מאפשר להתגבר על צינורות בעלי חתך אובלי. באמצעות החבקים, נוצרת לפיתה מושלמת ויצירת רצף מגע אחיד בשטח המרותך והודות לסליל הריתוך שמוגן ומוטבע בתוך האביזר, מובטח חיבור אחיד והומוגני של הרוכב לצינור.

הרוכב מתאים לריתוך  על גבי צינורות מים PE ו-PEX לשימוש עד דרג 16(PN)  וכן צינורות גז PE למערכות עם לחץ עבודה מירבי (MOP) של עד 10 בר.

הרוכבים נותנים מענה לצינורות בקטרים של 280-710 מ"מ.

יציאות מעבר מלא: 160, 125, 110, 90, 11SDR ויציאות תבריג "2 

בתמונות: פרויקט בית מעצר בקציעות - עיר עמים
 


 

גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן