3 מקצועות חובה בתחום הנדסת בטיחות הוכנסו לתכנית הלימודים באריאל

לימודי הבטיחות באוניברסיטת אריאל עולים מדרגה: במחלקה להנדסה אזרחית בפקולטה להנדסה, החליטו לקדם ולשפר את תכני הבטיחות באקדמיה כדי לתרום למאבק בתאונות הבנייה, זאת לאור העליה במספר העובדים הנפגעים בכל שנה בתאונות עבודה.

 

 

במסגרת השדרוג, יילמדו שלושה מקצועות חובה בתחום הנדסת בטיחות – 120 שעות לימוד אקדמיות - במחלקה להנדסה אזרחית, זאת במסלול לניהול הבנייה:

•    ניהול בטיחות למהנדסים: קורס מבוא להנדסת בטיחות, המציג את הצורך של מהנדסים לנהל את הבטיחות בתהליך התכנון, הביצוע והפיקוח.
•    ניהול סיכונים בבנייה: קורס המציג למהנדסים מהו ניהול סיכונים ומתרגל את המהנדסים לזהות גורמי סיכון בבנייה (תפעוליים ובטיחותיים בפרויקטים), להעריך את עוצמתם ולהגדיר אמצעים לרידוד גורמי סיכון לא קבילים.
•    בטיחות בבנייה ובבנייה הנדסית: קורס המציג למהנדסים כיצד מנהלים את הבטיחות בבנייה ובבנייה הנדסית, דן בדרישות החקיקה ובמשמעויות הנגזרות מהן, מציג תהליכי ניהול בטיחות המתבצעים בחברות בנייה גדולות במשק הישראלי ובחו"ל.
 

נושא הבטיחות הוא תחום התמחותו של ד"ר אמיר פרי, מנהל מסלול בטיחות בהנדסה אזרחית ומומחה לתאונות עבודה. 

 

ד"ר אמיר פרי. צילום: דוברות אוניברסיטת אריאל
על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות
1 תגובות
התמונה של אנונימי
אא
מצחיק שדווקא באונ' אריאל הכניסו הוסיפו קורסים שקשורים לבטיחות, אני יכול להגיד לכם שהייתי כמה פעמים בפרוייקטים שמתבצעים שם כעת (בנייו מדעי החברה ובניין מדעי הטבע) ואני יכול להגיד שהיה שם כל מיני דברים אבל מה שבטוח לא היה שם זה בטיחות פשוט סכנה!!
על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר