5 סיבות שמסבירות מדוע קורס פיתוח מנהלים חשוב לארגון ולעובדים

אנחנו חיים בעולם דינמי ומהיר. הקצב רק עולה והידע הולך ומצטבר. הידע הרב, מהירות צבירתו, וריבוי התהליכים - כל אלה דורשים כלים שיאפשרו לנו, אנשי המקצוע בענף הבנייה, להתמודד עמם. 

הקורס ייערך בימי ב', החל מתאריך 2.12.19. לפרטים נוספים ולהרשמה, לחצו כאן >>

 

 

בענפים שונים הבינו כי פיתוח מנהלים הוא אחת הדרכים החשובות לשכלול ארגז הכלים האישי, שיקנה למנהלים עתידיים את היכולת להתמודד עם סוגיות ניהול כאלה ואחרות. עכשיו, פיתוח המנהלים מגיע גם לענף הבנייה, בקורס חדש של CivilEng. 

 

רגע לפני שאתם ממשיכים בקריאה, חשבו על עצמכם. האם אתם במקום שבו אתם רוצים להיות? כיצד תוכלו להשתדרג? אילו כלים חסרים בארגז הכישורים שלכם? ולאן אתם רוצים להגיע? עכשיו ניתן להמשיך לקרוא.

 

הנה 5 סיבות שיסבירו מדוע פיתוח מנהלים חשוב כל כך לחברות, לעובדים ולענף בכלל:

1. מנהלים הם הגורם המקשר בין ארגון לעובדיו. נכון, זה נשמע טריוויאלי. אבל מנהלים הם אלה שמניעים את העובדים קדימה. הקניית מיומנויות ניהול ברורות תסייע למנהלים - עתידיים ובהווה כאחד - לעבוד נכון יותר עם העובדים. התוצאה: פרודוקטיביות רבה יותר מצד העובד, הצלחה גדולה יותר ולאורך זמן בפרויקטים ותחושת הצלחה. אלה גם מייצרים שביעות רצון ממקום העבודה - מנהל אשר מפיק מעובדיו את המיטב ידע לשמור אותם במערכת ולסייע להם להשתפר מקצועית - דבר ששווה כסף רב לארגון.

 

2.  מנהל הוא מנהיג. תפקידו של המנהל השתנה עם השנים. אם פעם, מנהל היה בעיקר מפקח על אחרים ומוודא כי העובדים מבצעים את עבודתם, היום זה לא המצב. לכן, מנהל צריך לדעת להנהיג, להחדיר מוטיבציה בעובדים ולטפח אותה. מכיוון שלא כולנו נולדנו מנהיגים, חשוב לרכוש את המיומנויות שיסייעו לנו להפוך לכאלה. 

 

3. יצירתיות היא שם המשחק. כל אדם אוחז בסט הכלים שלו ובפרספקטיבות משלו. לכן, בקורס פיתוח מנהלים לומדים להסתכל על הדברים ממבט רחב יותר כדי שכל אחד מהמשתתפים יוכל לקבל את הכלים שיסייעו לו להיות יצירתי וחדשני בעבודתו כמנהל. היכולת להבין את הדברים בצורה רחבה יותר, לצד ראייה ניהולית אינטרדיסציפלינרית, תסייע ליצירתיות בפתרון בעיות ובגיבוש אסטרטגיה התורמת לארגון. 

 

4. ידע מתחומים שונים. קבלת החלטות היא מיומנות חשובה עבור כל מנהל. אבל מה עם ניהול מו"מ? ייזום מהלכים שוברי שיוויון? פיתוח מנהלים כולל יסייע לכל משתתף עם מיומנויות רבות שיסייעו לו לטפל באופן מקיף בשלל הסוגיות שבהן הוא נתקל כמנהל.

 

5. לשתף כדי ללמוד זה מזה. למידת עמיתים היא דבר חשוב שכן היא מאפשרת לכל משתתף בקורס ללמוד מהניסיון של רעיו. הפרייה הדדית זו מסייעת למנהל להבין מה כדאי ומה לא כדאי לעשות. כך, בעת עבודתו בארגון, הוא לומד ממקרי עבר שבהם נתקל במהלך קורס פיתוח המנהלים. 

 

עכשיו, אחרי שכולנו מבינים עד כמה פיתוח מנהלים חשוב לארגון ולמנהליו, זה הזמן להירשם לקורס פיתוח המנהלים של CivilEng. בקורס תלמדו על סגנון ניהולי ועוצמות אישיות, על קבלת החלטות, על ניהול משימות, על תכנון מול ביצוע, על מדידה ובקרה ועוד - הכל בראייה ובהתייחסות לענף הבנייה. הלמידה מתבצעת בצורה פרונטלית אך גם נערכות סימולציות בקבוצות, מתבצעים חקרי מקרה ועוד. 

 

הקורס ייערך בימי ב', החל מתאריך 2.12.19. לפרטים נוספים ולהרשמה, לחצו כאן >>

 

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר