אפקון מקימה שותפות עם חברת בסט לביצוע פרויקט גלובל טאוורס בפ"ת בהיקף של 380 מיליון שקל

אפקון בנייה מקבוצת שלמה חתמה על הסכם עם חברת מגדלי ישראל לביצוע פרויקט גלובל טווארס בפ"ת בהיקף של 380 מיליון שקל. לכלכליסט נודע כי לצורך כך תקים אפקון שותפות עסקית בהחזקה משותפת עם חברת הביצוע בסט. הפרויקט ימוקם בצומת הרחובות יצחק רבין ודרך ז'בוטינסקי בפתח תקווה בסמיכות לביה"ח בילינסון. הפרויקט יכלול 120 אלף מ"ר משרדים בשטח של 19 דונם בהם מסחר וחניון תת קרקעי בשני מגדלים בני 32 ו-36 קומות. תקופת הביצוע נקבעה ל-34 חודשים מתחילת העבודה ומועד האכלוס נקבע למרץ 2020.

 

חברות בסט ואפקון כאמור יבצעו את המגדל הראשון בפרויקט וכן ציינו מחברת אפקון כי ליזמים ניתנה האופציה להזמין מהחברות המבצעות הקמה של המגדל השני בפרויקט. מחברת מגדלי ישראל הוסיפו כי המגדל השני צפוי להתחיל ולהיבנות בעוד כשנתיים. כמו כן, המגדל הראשון בתהליכי מכירה כבר וישנן הצעות של חברות היי טק לרכישת קומות שונות במגדל.

הקרקע של המגדלים נרכשה על ידי חברת מגדלי ישראל שבבעלות המשפחות ווסרמן ושפר, בחודש אפריל 2016 מחברת אפריקה ישראל נכסים בכ-86 מיליון שקל. מנהל השיווק בחברת 'מגדלי ישראל' חיים מאור: "התקשרנו בביצוע הפרויקט עם חברת הביצוע המובילה 'אפקון'. עד כה, טרם העלייה לקרקע שווקו כבר כ-50% משלב א' של הפרויקט".

ישראל רייף - יו"ר אפקון החזקות, מסר היום בהתייחס לפרוייקט: "הפרויקט שנחתם מצטרף לפרויקט בניית קמפוס אינטל החדש בפתח תקווה, מגדל אלייד בבני ברק וכן לפרויקטים נוספים ברחבי הארץ בהן משמשת אפקון כקבלן ראשי".

לכתבה המלאה, לחץ כאן

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר