בדרך שלך - האקתון נתיבי ישראל! והזוכים הם...

 

ביומיים האחרונים פתחה נתיבי ישראל את דלתותיה לכ-24 קבוצות של סטארטאפיסטים, יזמים ואנשי טכנולוגיה להתמודד עם אתגרים שונים של החברה בתחום האחזקה, ניהול תנועה, תשתיות חכמות ושימוש בחומרים חכמים, ולהציג את הפתרונות שלהם תוך 24 שעות לוועדת שופטים.

הקבוצות ישבו עם נבחרת מנטורים אדירה מנתיבי ישראל ומחוצה לה, שהובילה את המשתתפים במקצועיות בהתלהבות, מיקדה וסיפקה את כל המידע הנדרש להם על מנת להגיע לתוצרים שיועילו לשיפור ההתנהלות של משתמשי הדרך.

 

בסופו של היום השני נבחרו 6 קבוצות שעלו לגמר ומתוכן 3 הזוכות: 

 

 

 

במקום הראשון:

קבוצת 'EL CAMINO'- שפיתחו אפליקציה המזהה באופן אוטומטי וללא כל התערבות אנושית מפגעים בכבישים ומעבירה למרכז התנועה את המיקום וסוג המפגע.

 

צילום: יוסי זמיר

 

במקום השני: 

קבוצת 'ROAD.IL' - שפיתחו מערכת המספקת ניצול חכם ואופטימלי של התשתית הטכנולוגית של נתיבי ישראל המשפרת את זרימת התנועה ע"י רמזורים חכמים.

 

צילום: יוסי זמיר

 

במקום השלישי:

קבוצת 'בדרך שלנו' - שיצרו מערכת שיודעת לנטר התראות חדשות עבור מרכז הבקרה והאחזקה על מנת שיוכלו להגיב במהירות וביעילות גבוהה יותר למפגעים, עומסי תנועה וכד'.

 

צילום: יוסי זמיר

 

ההאקתון הוא למעשה יריית הפתיחה לדרך חדשה של תקשורת בין הידע העצום שנמצא בין כתלי החברה לבין העולם היזמי שיודע לקחת מידע ולהפוך אותו לרעיונות פורצי דרך בתחום התשתיות.

בימים הקרובים תיפתח קהילת נתיבי ישראל ליזמות בתשתיות תחבורה שמטרתה להמשיך ולהעמיק את הקשר עם עולם היזמות באופן שוטף ולהוות בית ליזמים, סטארטאפים וכל מי שמתעניין בתשתיות תחבורה.

 

ניפגש בהאקתון הבא !

 

 

הוסף תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.