פאנל חדשנות בשיתוף CivilEng ב-SCE, המכללה האקדמית סמי שמעון

בתחילת החודש נערך יום עיון בנושא חדשנות בעולם הבנייה, בשיתוף עם קבוצת CivilEng. זו השנה השנייה שהמחלקה להנדסת בניין ו-CivilEng מקיימים יחד את יום העיון, במטרה להרחיב את הידע של הסטודנטים ולחבר אותם לתהליכים
המתרחשים בתעשייה. אירוע זה מאפשר לסטודנטים להיחשף לתכנים עדכניים רלוונטיים לענף, שלא תמיד באים לידי ביטוי בתכנית הלימודים. 

 

תודה מיוחדת למארחים, מהמחלקה להנדסת בניין: ראש המחלקה, ד"ר דגן בקון-מזור והעוזרת המנהלית אורית שפיר אלמוזנינו.

 

 

בשנה שעברה עסק יום העיון בהכוונה ליום שאחרי הלימודים. השנה המיקוד היה בנושאי החדשנות, שכן ענף הבנייה ידוע כמסורתי שמאמץ באיטיות טכנולוגיות חדשות. לכן קיים פוטנציאל צמיחה גדול והענף מהווה כר פורה מאוד לאימוץ טכנולוגיות חדשות. יום העיון היווה פלטפורמה משלימה בהכשרתם של הסטודנטים, שכן הוא מספק להם מידע וידע שיסייע להם להיות מהנדסים טובים ויקנה להם כלים להוביל את השינוי בעולם הבנייה.

 

מקסדות תלת ממד ועד פתרונות לבנייה מתועשת

נציגיהם של ארבע חברות לקחו חלק ביום העין: אודי מן מ- iMeasure הציג קסדה בעלת מצלמה, הסורקת את המרחב בשלושה ממדים ומסוגלת לקשר בין המציאות באתר לבין התכניות במרחב BIM; איתי שגב מ-Datumate הציג יכולת מיפוי
מתקדמת באמצעות רחפנים; דב ליטמנוביץ מ-CementoTechnologies הציג תוכנה לניהול איכותי ויעיל של פרויקטי בנייה; וציון דהן מ- i.form הציג פתרונות מתקדמים לבנייה מתועשת.

 

 

לאחר מכן נערך פאנל בהנחייתו של לירן לוין, ממייסדי CivilEng, שבו המציגים ענו על השאלות של הסטודנטים מהקהל, שהביע שביעות רצון רבה מהאירוע. 

 

לגלריית התמונות מהאירוע >>

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר