תכנים המתויגים עם: שפיר

אקסס מרכז החדשנות של שפיר, לוקח חברות היי טק צעירות מהענף תחת חסותו, מחבר אותן לגורמים הרלוונטיים ומספק להן גישה לידע ולניסיון עצום.

רשת מסילות הרק"ל בירושלים מתרחבת והפעם סקירה של דפו 25 בגבעת רם, הדפו התת־קרקעי היחיד בעולם שבו מתנהלת תנועה עצמאית של רכבות

מרכז access הוקם לפני שנתיים וחצי, מתוך מטרה לזהות, לקדם ובסופו של דבר לשלב טכנולוגיות חדשות בתוך העבודה השוטפת של שפיר.

גישה זו מילת מפתח בעולם העסקים: גישה למימון, גישה לבעלי תפקידים בעמדות השפעה, גישה לאירועים מקצועיים או גישה לפרויקטים גדולים וחשובים. גישה למקום הנכון ובזמן הנכון יכולה להוות את הגורם שיכריע את עלייתו של מוצר, ובעקבותיו, את הצלחתה של החברה שפיתחה אותו. בקבוצת שפיר, המובילה את ענף התשתיות והבנייה, הקימו את access בדיוק בשביל זה.

חומר הבסיס של מלאכת הבנייה נותר הבטון, אבל למרות שגמישותו מוגבלת הוא משתנה ומשתכלל כל הזמן

באתר ניתן להתרשם מהפרויקטים השונים של הקבוצה, שירותים ומוצרים שהיא מספקת, דו"חות כספיים ועוד

רשת מסילות הרק"ל בירושלים מתרחבת והפעם סקירה של דפו 25 בגבעת רם, הדפו התת־קרקעי היחיד בעולם שבו מתנהלת תנועה עצמאית של רכבות
המחלף נבנה בערוצו הצר של נחל רבידה והוא ללא ספק המורכב ביותר מבין שלושת מחלפי הכביש

עמית גלוזמן, מנהל הביצוע בפרויקט כביש 16, מספר על האתגרים המקצועיים ("ניהול כוח האדם והתאמתו למשימות"), על שלבי הפרויקט ועל שיטות הביצוע שבהן נעשה שימוש.

היום התקיים בבורסה לניירות ערך טקס פתיחת מסחר לחברת שפיר הנדסה ותעשייה.

שפיר, שהוקמה בשנת 1968 על ידי משפחת שפירא בעלת השליטה בחברה, מנוהלת על ידם מיום הקמתה ופועלת ב- 4 מגזרים עיקריים: תעשייה, זכיינות, תשתיות ומגורים.

 

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר