גלריות

כחלק מהפרויקט מתוכננים גשרי נחל אלכסנדר שיחליפו את הגשרים הקיימים שיפורקו בתום הביצוע
כביש המנהרות מהווה חיבור עיקרי בין אזור גוש עציון לכיוון דרום הבירה
כביש 79 משתדרג לאורך 8 ק"מ, בקטע שבין הסוללים במערב לריינה שבמזרח. עם סיומו של הפרויקט יחליף כביש בטיחותי דו נתיבי-דו מסלולי את הכביש האדום
מחלפון ציפורי הינו כביש גישה חדש למושב ציפורי ולגן הלאומי ציפורי. המפרידן כולל מעבר מתחת לכביש 79 וגשר קשתי מעל נחל ציפורי.
רגע לפני שהסטודנטים להנדסה אזרחית באונ' בן גוריון ובמכללת סמי שמעון עושים את צעדיהם הראשונים בענף הבנייה, חיברנו אותם לתעשייה במפגש עם אנשי מקצוע מנוסים.
השבוע נערך באוניברסיטת אריאל מפגש שמטרתו לחבר בין סטודנטים להנדסה אזרחית לתעשיית בנייה, שבה הם מתעתדים לעבוד ולפתח את הקריירה.
כחלק מהאג'נדה של קבוצת CivilEng - אנו מקיימים סיורים מקצועיים באתרי הבנייה השונים והפעם: פרויקט לייטהאוס בבת ים (יזם: Y-BOX).
תמונות מתוך מפגש CivilEng Think Tank - נשים בענף הבנייה
נטוורקינג, דיון בסוגיות הבוערות והרצאות מרתקות על אתגרי משאבי האנוש בענף מתפתח - סיכום מפגש שלישי של פורום משאבי אנוש של ענף הבנייה.
אתמול התקיים מפגש נוסף במסגרת CivilEng Think tanks - קבוצות החשיבה של ענף הבנייה. הפעם אירחנו אנשי מקצוע מתחום תכנון המבנים לערב העשרה ודיון על התחום.

עמודים

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר