קורס רוויט קונסטרוקציה מקוון

מיום ליום הפרויקטים בענף הבנייה והתשתיות הופכים מורכבים, מאתגרים וחדשניים יותר והמגמה לניהול פרויקט באמצעות מתודולוגיות BIM צוברת תאוצה.

עולם התכנון עובר באופן שיטתי במהלך השנים האחרונות מתוכנות דו ממד כמו ה-AutoCAD לתוכנות תלת ממד. המובילה שבהן היא תוכנת ה-Revit המדוברת, אשר על פי הערכות השימוש בה יתרחב בשנים הקרובות עם ההתקדמות הטכנולוגית שמחלחלת לענף הבנייה והתשתיות, והצפי הוא שגם מכיוון מזמיני העבודה תהפוך Revit לדרישת סף בסיסית.

מתוך הקורס

בשעה שהקורסים הקיימים היום בשוק מיועדים ומועברים לרוב ע"י אדריכלים, הקורס החדש מיועד למתכננים ושרטטים בתחום קונסטרוקציית מבנים ובהתאם, נבנה ומועבר ע"י קונסטרוקטור ועוסק בפיצ'רים הרלוונטיים, בשפה המקצועית ובדגשים המתאימים לקונסטרוקטורים.

 

 

מנחה הקורס, מהנדס רוני שחר, מתכנן מבנים וגשרים, הוא בעל ניסיון רב בהטמעת מערכי BIM, מידול מבנים והפקת תוכניות עבודה בשיטת BIM בפלטפורמת Revit. ומשמש כמרצה מנוסה ל-Revit קונסטרוקציה - מבנים ותשתיות.

הקורס סוקר בפירוט את מגוון האפשרויות של התוכנה הן בתחום המידול והן בתחום הפקת המוצרים, ובהיותו מקוון מאפשר לרוכשים לעבור את הקורס בקצב אישי ומותאם.

 

למידע נוסף     לרכישה

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר