שיכון בינוי סולל בונה תשתיות משיקה את אתר האינטרנט "עובדים בטוח".

עובדים בטוח הוא אתר מיוחד שנועד לרכז תחת קורת-גג אחת מגוון החומרים שקיים בנושאי הבטיחות במקומות העבודה - בענפים ובסוגים שונים.

באתר מובאים מגוון חומרים ממקורות מקצועיים, מישראל ומרחבי העולם כולו. מוצגים בו מידע מקצועי, כללי התנהגות וטיפים מיוחדים, מדריכים מפורטים, סרטוני אנימציה, חדשות עדכניות מהארץ ומהעולם בתחומי הבטיחות במקומות העבודה ועוד מבחר מהפסיקה והחקיקה הרלוונטיות – אתר אחד ובו מה שתצטרכו לדעת בנושאים הללו.

עובדים בטוח הוקם ומופעל על-ידי חברת ״שיכון בינוי סולל בונה תשתיות״ מתוך מטרה להגביר את המודעות של הציבור הכללי וגם את זו של אנשי המקצוע לנושא הבטיחות בעבודה, תוך מתן דגש לנושא הבטיחות בענפי הבנייה שניצבת בראש סדר העדיפויות של ״סולל בונה״ כבר קרוב למאה שנה.

חברת "שיכון ובינוי סולל בונה תשתיות" החליטה ליטול יוזמה, להוביל מחוייבות של עובדים, מנהלים וארגונים לעניין, ולעשות את כל שביכולתה בכדי להגביר את הבטיחות לא רק באתרי הבנייה ולא רק בענף הבנייה – כי אם בכל ענפי המשק בישראל. לצורך כך הקימה בראשית שנת 2017 את האתר המיוחד הזה, בכדי שיקל על כל המעוניינים להשתפר בנושאי הבטיחות להגיע למידע עדכני.

עובדים בטוח!

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר