תמיר פוליקר מונה למנכ"ל אספן גרופ

דירקטוריון חברת אספן גרופ אישר היום את מינויו של תמיר פוליקר (50) לתפקיד מנכ"ל החברה. פוליקר מגיע לאספן גרופ, לאחר שבשנתיים האחרונות כיהן כסמנכ"ל כספים וכלכלה בחברת החשמל.

קודם לתפקידו בחברת החשמל, כיהן פוליקר בשורה של תפקידים בכירים , ביניהם כיהן 4 שנים כמנכ"ל סונול, הנחשבת לאחת משלוש חברות הדלק הגדולות בישראל, ו – 7 שנים כסגן נשיא ומנהל הכספים של קבוצת עזריאלי.

פוליקר מסר היום: "אני שמח להצטרף לשורות חברת אספן גרופ, ולקבל את התפקיד של מנכ"ל החברה. חברת אספן עשתה דרך ארוכה מיום רכישתה על ידי הבעלים רוני צארום ואני מאמין שיחד עם שותפיי למסע נגיע לפסגות חדשות".

גיא פרג, יו"ר אספן גרופ, מסר: "אנו שמחים על מינויו של תמיר פוליקר לתפקיד מנכ"ל אספן גרופ. תמיר מביא עימו נסיון רב בניהול והכרות עם שוק ההון וענף הנדל"ן. אני משוכנע, כי תמיר יוביל את אספן גרופ ליעדים עסקיים חדשים וימקסם את יכולותיה העסקיות של החברה בשווקים בהם היא פועלת ".

אספן גרופ פועלת בתחום הנדל"ן המניב בישראל ובחו"ל, בעיקר בגרמניה, שוויץ והולנד, הרחיבה משמעותית את תיק הנכסים שלה בשנים האחרונות ונכון להיום החברה מחזיקה כ- 65 נכסים, בשווי כספי כולל של כ- 2.16 מיליארד שקל. לחברה שטחים מניבים בהיקף כולל של קרוב ל 400 אלף מ"ר, המושכרים לכ- 300 שוכרים.
 

הוסף תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.